به جاده‌های سبز خوش آمدید...

ایرلاین های برتر دنیا کدامند

ایرلاین های برتر دنیا کدامند

رده بندی و امتیازدهی شرکت های هواپیمایی باعث نقصان کیفیت و ایجاد رقابت بین ایرلاین ها می شود. وبسایت اسکای ترکس (Skytrax) هرسال لیست بلوز بی آستین ایرلاین ها در جهان را منتشر می کند. این لیست دسته بندی های مختلفی دارد و بهترین ایرلاین ها به تفکیک قاره و منطقه پروازی نیز مشخص می شوند. همچنین بهترین ایرلاین های ارزان قیمت، امن ترین ایرلاین ها و … نیز از جمله رده بندی های این وبسایت هستند. هواپیمایی قطر ایرویز برای دومین بار در صدر لیست بهترین ایرلاین های آسیا و دنیا قرار گرفت. ایرلاین های آسیایی در سال های اخیر گوی سبقت را از سایر ایرلاین ها گرفته اند؛ به طوری که ۱۲ ایرلاین از ۲۰ ایرلاین برتر دنیا متعلق به قاره آسیا هستند. در ادامه بلوز بی آستین ایرلاین های آسیا را به شما معرفی می کنیم تا اگر قصد رزرو بلیط جت را داشتید این لیست را مدنظر قرار دهید.در ادامه در مطلب راهنمای گردشگری در مورد ایرلاین های برتر دنیا کدامند بیشتر صحبت خواهیم کرد.

قطر ایرویز

خطوط هوایی
بهترین ایرلاین آسیایی را می توان به جرات هواپیمایی قطر دانست. این شرکت هواپیمایی نه تنها بلوز بی آستین ایرلاین آسیا، بلکه بهترین ایرلاین دنیا نیز لقب گرفته است. شرکت هواپیمایی قطر که در دوحه مستقر است بارها از سوی کارشناسان و مسافران به خاطر کیفیت خدمات، صندلی های فوق العاده راحت و سیستم لهوولعب بی نظیرش مورد تقدیر و تحسین قرار گرفته است. هواپیمایی قطر به بیش از ۱۵۰ مقصد در تمام جهان پرواز انجام می دهد و ناوگان هواپیمایی اش را جدیدترین و مدرن ترین هواپیماها مثل بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر و ایرباس ای ۳۵۰ تشکیل می دهند. هواپیمایی قطر عنوان بلوز بی آستین ایرلاین خاورمیانه، بهترین پرواز بیزنس کلاس دنیا، کامل بلوز رکابی سالن رزین جماعت و بهترین ایرلاین آسیا را به خود مختصه داده است.
خطوط هوایی

سنگاپور ایرلاینز

سرویس دهی ممتاز و باکیفیت سنگاپور ایرلاینز و مهمانداران آموزش دیده و مجرب باعث شده این ایرلاین به دومین ایرلاین برتر در آسیا تبدیل شود. سوار کردن نصب کردن قطعات مختلف یک دستگاه (رادیو برجسته با طیف وسیعی از گزینه های خوشی و حوله داغ که قبل از پرواز به مسافران ارائه می شود از جمله خدمات پرواز هواپیمایی سنگاپور است. هواپیمایی سنگاپور قطب اصلی جد هایش را در جماعت چانگی سنگاپور قرار داده است. جالب است بدانید که جماعت چانگی برای پنجمین سال پیاپی توانسته عنوان بهترین حزب جهان را کسب کند. شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز عنوان کامل بلوز رکابی ایرلاین آسیا، تاپ :صفت عالی صندلی بیزنس کلاس و کامل بلوز رکابی کیترینگ و غذای پرواز پرمیوم اکونومی را کسب کرده است.

آل نیپون ایرویز

شرکت هواپیمایی آل نیپون که به طور اختصاری آنا (ANA) نیز نامیده می شود در رتبه سوم کامل بلوز رکابی ایرلاین های آسیا قرار می گیرد. هواپیمایی آنا بزرگ ترین شرکت هواپیمایی بین المللی در ژاپن است و بزرگ ترین ناوگان هواپیمایی بوئینگ ۷۸۷ دریم لاینر را در آزادمنشی دارد. تمیزی، امنیت و سرویس دهی عالی هواپیمایی آل نیپون باعث شده مسافران این ایرلاین را به عنوان یکی از بلوز بی آستین ایرلاین ها انتخاب کنند. هواپیمایی آنا موفق به کسب عنوان کامل بلوز رکابی سرویس فرودگاهی و کامل بلوز رکابی سرویس دهی مهمانداران نیز شده است.

هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات که در دبی مستقر است در طول ۳۰ سال گذشته توانسته خود را به یکی از کامل بلوز رکابی ایرلاین های دنیا تبدیل کند. این شرکت هواپیمایی به ویژه برای انجام پروازهای تمام مدت و بدون توقفش شهرت دارد. مطار نوار بین المللی دبی قطب اصلی جد های این ایرلاین است و هواپیماهای ایرباس ای ۳۸۰ سوپرجمبو و بوئینگ ۷۷۷ پهن پیکر ناوگان هواپیمایی این ایرلاین را تشکیل می دهند. مسافران امارات در طول پرواز می توانند علاوه بر امکان غلبه از طیف متنوع فیلم، خنیا و بازی، شبکه های تلویزیونی را به صورت زنده نیز تماشا کنند. در واقع، هواپیمایی امارات به دلیل همین سیستم تفنن منحصربفردش برنده عنوان بلوز بی آستین سیستم پیک نیک هواپیما شده است.هواپیمایی امارات: کامل بلوز رکابی ایرلاین های آسیا

ایرلاین
هواپیمایی کاتای پسیفیک

شرکت هواپیمایی کاتای پسیفیک متعلق به هنگ کنگ است و در سال های اخیر منسجم جزء تاپ :صفت عالی شرکت های هواپیمایی آسیا و دنیا بوده است. ناوگان هواپیمایی متشکل از بوئینگ ۷۷۷-۳۰۰ تی آر و سوق الجیش های درست کسب و کار باعث شده این شرکت هواپیمایی به عنوان یکی از تاپ :صفت عالی ایرلاین های آسیا مطرح شود.

اوا ایر

شرکت هواپیمایی تایوانی اوا ایر در سال ۱۹۸۹ در تایپه تاسیس شده و در طول دو دهه گذشته توانسته فوز های زیادی را در سطح جهانی کسب کند. در حال حاضر ناوگان هواپیمایی این ایرلاین را هواپیماهای پهن پیکر بوئینگ و ایرباس تشکیل می دهند و کیفیت ممتاز کابین «پرمیوم اکونومی» این ایرلاین شهرتی جهانی دارد. اوا ایر عنوان تمیزترین کابین هواپیما و تاپ :صفت عالی خدمات رفاهی بیزنس کلاس را از آن خود کرده است.

هواپیمایی الاتحاد

شرکت هواپیمایی الاتحاد در ابوظبی مستقر است و در کنار هواپیمایی امارات دو ایرلاین برتر دنیا متعلق به یک کشور هستند. این ایرلاین با ناوگان هواپیماهای ایرباس و بوئینگ به بیش از ۱۰۰ مقصد در جملگی جهان پرواز پرپیچ انجام می دهد. پروازهای فرست کلاس و بیزنس کلاس الاتحاد به دلیل کیفیت خدمات و سرویس های ارائه شده شهرت دارند. در سال ۲۰۱۷، هواپیمایی الاتحاد توانست جایزه بهترین پرواز فرست کلاس دنیا، بهترین صندلی فرست کلاس و بلوز بی آستین کیترینگ و غذای فرست کلاس را از آن خود بکند. این ایرلاین به جرات یکی از بهترین ایرلاین های آسیا و دنیا محسوب می شود.

همان طور که در بالا دیدیم ۷ مورد از بلوز بی آستین ایرلاین های آسیا را به شما معرفی کردیم. اگر بخواهیم این لیست را کمی بیشتر ادامه بدهیم و ایرلاین های دیگر را نیز معرفی کنیم به ترتیب شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز (Hainan Airlines)، گارودا ایندونژیا (Garuda Indonesia)، تای ایرویز (Thai Airways)، ژاپن ایرلاینز (Japan Airlines) و هواپیمایی آسیانا (Asiana) در رده های هشتم تا دوازدهم کامل بلوز رکابی ایرلاین های آسیا قرار می گیرند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.