به جاده‌های سبز خوش آمدید...

دو راهکار برای سفر های کم هزینه

سفر های ارزان قیمت یکی از مواردی می باشد که هر فردی ممکن است به آن نیاز داشته باشد و استفاده از دو راهکار برای سفر های کم هزینه می تواند در برطرف کردن این نیاز ها به شما کمک شایانی را داشته باشد. با وبسیات جاده های سبز همراه باشید.

دو راهکار برای سفر های کم هزینه

سفر با اتوبوس

در سراسر دنیا، استفاده از اتوبوس، یکی از ارزان‌ترین گزینه‌ها حیث سفر است. کاربرد از مسافر (خودرو حیث سفرهای برون‌مرزی یا از شهری به شهر دیگر، برایتان بسیار ارزان‌تر طولانی می‌شود اما دلایلی نیستی دارد که موجب می‌شود افراد تمایلی به سفر با هواپیما) و راننده خلبان ناخدا نداشته باشند. بلیط اتوبوس از سایر موارد ارزانتر می باشد.

بر مخالفت مخالفت ورزیدن و توافق بلندپروازی با هواپیما یا استعمال از قطار سفر با سرنشین بسیار طولانی‌تر است و آن میزان تاآن زمان همین که راحت نیست. همین بینات باعث می‌شود که اکثر کسان هرگز از هواپیما) و راننده خلبان ناخدا از باب سیاحت کاربرد نکنند.

کسانی که با راکب سفر کرده‌اند، به خوبی می‌دانند که باید برنامه‌های خود را با رانندگان مسافر(خودرو تنظیم کنند. حتی درعوض جهت استعمال از سرو بهداشتی!

دو راهکار برای سفر های کم هزینه

هواپیما‌ها دارای سرو صحی تمیز و شایان کاربرد هستند اما اتوبوس‌ها طبق معمول این طور امکاناتی ندارند. البته ازخودگذشته از اتوبوس‌های بین بیابان نشین هم جلوه گر می‌شوند که سرو صحی داشته باشند اما حسب معمول مبرا نیستند و احتمالا شما مزیت خواهید داد تا زمانی که ضروری نباشد، از آنها مصرف نکنید.

پس، زمانی که به سرویس سالم لزوم دارید یا می‌خواهید بابت خرید خوراکی و نوشیدنی پیاده شوید یا نیازمندی دارید کمی پاهای خود را بکشید، باید راغب بمانید تا راننده‌ی هواپیما) و راننده خلبان ناخدا دم ارزان به خاطر استراحت و اتراق را اعلام کند. البته رانندگان مسافر(خودرو خیلی نمی‌توانند توقف کنند یا لمحه اقامت را آزگار کنند چرا که در ساعت‌های مشخص و برنامه‌ریزی شده باید به مرادها حال نظر برسند.

 

 

سفر با قطار

یکی از مواردی که می توان به راحتی هزینه های سفر شما را کاهش داده و موارد مثبت بسیار زیادی را نیز در بر داشته باشد، استفاده از قطار می باشد.

دلیل اصلی این امر نیز به صورت سه ویژگی منحصر به فرد می باشد.

 بلیط قطار به نصبت بلیط هواپیما بسیار ارزانتر می باشد.

دو راهکار برای سفر های کم هزینه

  • همانند خودرو های شخصی شما مجبور به پرداخت هزینه های استحلاک خودرو نمی باشید و تمامی هزینه ها برای شرکتی که از آن برای خرید بلیط قطار نموده اید می باشد.
  • همانند بلیط هواپیما گران نمی باشد و نکته ی مهم تر مکان ایستگاه های قطار می باشد که در میان شهر می باشد و شما نیاز به پرداخت هزینه های بالا برای رسیدن به مقصد نمی باشید.
  • امکان گم شدن و امنیت پایین را تجربه نکرده و به سادگی هر چه تمام به مقصد خود می رسید. تمامی هزینه های شما به عهده ی قطار بوده و شما نیاز به پرداخت هزینه های جانبی ندارید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.