به جاده‌های سبز خوش آمدید...

سفر با اتوبوس و قطار در اروپا

سفر با اتوبوس و قطار در اروپا دارای ویژگی های خاصی می باشد که به نصبت سایر مواردی موجود کم هزینه تر و به نوعی بهتر می باشد که می توان به آن توجه ویژه ای داشته باشید. در ادامه به برسی پیشنهادات متفاوت خواهیم پرداخت و امیدواریم که در این پست از وبسایت جاده های سبز با ما همراه باشید.

سفر با اتوبوس و قطار در اروپا

سفر از یک شهر به شهر عقبا در آلمان و اروپا از راه‌های مختلفی مثل استفاده از هواپیما، ترن بین شهری، کشتی و ماشین امکان‌پذیر است. یکی از راه‌های بیع پته مراجعه به آژانس‌های مسافرتی (ReiseBüro) است که مکان آنها در برلین را می‌توانید این موضع و آنجا ببینید. راه اخری خرید بلیت راجع به حساب سفر استعمال از اینترنت و بیع آن‌لاین است. نکته مهم در فروش آن‌لاین این است که امکان گشتن و پیدا کردن بلیط ارزان‌تر در آن نیستی دارد. حتماً ملاحظه داشته باشید که در بسیاری موارد درخصوص بیع آن‌لاین نیاز به پیش‌نیازهایی داریم مانند:

  1. دانستن کمی زبان آلمانی و یا انگلیسی
  2. داشتن ایمیل شخصی
  3. داشتن کارت‌های بانکی که بتوان با آنها به جلد غشا چهره آن‌لاین خرید کرد مثل کارت اعتباری (Credit card)، دبیت کارت (Debit Card)، پیل‌پال (Paypal) یا گیرو (Giro). هر وبسایت کارت‌های مشخصی را درخصوص آهار پول تصویب می‌کند.

در ایدون به طور ایجاز راه‌ها و یا وبسایت‌هایی را معرفی می‌کنیم که می‌توان از طریق آنها گزینه‌های ارزان‌تر از باب سفر جلوه گر کرد. نیز بابت شراء بلیت ارزان‌تر مخصوصا برای هواپیما و کشتی ضروری است سفر خود را زودتر برنامه‌ریزی کنیم و بلیط را زودتر بخریم، چون هرچه به زمان سفر نزدیک شویم در بیشتر اوضاع ارزش بلیط‌ها زیاد می‌شود. مثلا ممکن است ثمن بلیطی که در چند روز آخر مانده به سفر می‌خریم، دو هم پایه بها دو هفته پیش آن باشد. اما اگر برنامه از پیش مشخصی راجع به حساب سفر ندارید، شماری جان نثار روزگار می‌توان بلیط‌های ثانیه انتهایی رخیص شراء که بر روی سایت‌های پیشنهاد می‌شوند.

سفر با اتوبوس و قطار در اروپا

بلیط اتوبوس

استفاده از هواپیما و راننده خلبان ناخدا یکی از راه‌های مناسب سفر کردن در آلمان است، مخصوصا اگر بلیت را چند هفته جلوتر خریده باشیم. راجع به حساب خرید بلیط مسافر خودرو به جلد غشا چهره آن‌لاین می‌توانیم وب‌سایت‌های زیر را چک کرده و بلیط دلخواه را تفویض اجازه تصرف کنیم. در این وب‌سایت‌ها می‌توان به زبان آلمانی یا انگلیسی رسیدگی کرد. سفر با اتوبوس به شدت برای شما ارزان تمام می شود؛ با یک بار تهیه بلیط اتوبوس متوجه این موضوع خواهید شد…

بلیط قطار

هرچند که سفرکردن با ترن راحت است اما در برابری با مسافر خودرو گران تمام می‌شود. پته ترن را می‌توان از دستگاه‌های فروش بلیت در ایستگاه‌های ترن یا به صورت آن‌لاین از سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در راه‌ آهن آلمان (Deutsche Bahn) خرید. در این سکوی پرتاب موشک محل استقرار رادار کارگاه ساختمانی کارخانه مرکز مجازی در می‌توانیم با وارد کردن اول و مقصد، روز موردنظر حیث سفر و تعداد نفرات مسافرجستجو کرده  و بهترین گزینه پیشنهادی را آزادگی کنیم. ایضاً امکان سوال در این سایت به زبان انگلیسی و آلمانی بود دارد.

سفر با اتوبوس و قطار در اروپا

اگر به پوست گروهی (بیش از ۵ نفر) سفر می‌کنید، می‌توانید از گزینه بلیط گروهی مصرف کرده و پول کمتری حیث بلیط بپردازید. همین‌طور اگر سفر شما در آخر هفته است و با گروهی ۵ نفره یا کمتر سفر می‌کنید، می‌توانید بلیت آخر هفته خوش را بخرید. نرخ ارج آس این پته ۴۰ یورو است و به ازای هر نفر باید ۴ یورو تکثیر و کاهش بپردازید و بعد می‌توانید نرخ ارج نهایی را بین ملت تقسیم کرده و در نهایت پول کمتری بپردازید. از مزایای این بلیط این است که می‌توانید با آن روز شنبه و یکشنبه به تعداد نامحدود با ترن به هرجای آلمان که می‌خواهید، سفر کنید. بچه‌ها و یا نوه‌های شما تا سن ۱۴ سالگی می‌توانند با این پته مجانی سفر کنند. دقت داشته باشید که بلیط قطار از ارزان ترین موارد می باشد و سفر با قطار پیشنهاد ویژه ای می باشد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.