به جاده‌های سبز خوش آمدید...

هتل ترنج کیش؛ هتلی هماهنگ با اکوسیستم منطقه

هتل ترنج کیش

کیش توریستی ترین جزیره ایران است و به عقیده برخی از فعالان حوزه گردشگری می تواند در جذب توریست از دبی هم قوی تر باشد. در ۳ ماهه آخر سال ۹۴ در بخش شمالی این جزیره هتلی افتتاح شد که مانند هتل های مالدیو روی آب بنا شده است و میهمانان این هتل شب هایی آرام روی آب های خلیج فارس در اتاق خود سپری می کنند. هتل ترنج کیش هماهنگ با اکو سیسیتم منطقه ساخته شده است. در این مقاله از جاده های سبز با این هتل بیشتر آشننا خواهید شد.

مجموعه گردشگری و هتل ۵ ستاره دریایی ترنج در شمال غربی جزیره کیش (در خلیج فارس ) در منطقه بکر با اکوسیستم طبیعی واقع شده است. این مجموعه در دو فاز تعریف شده است که فاز اول هتل بر روی آب و فاز دوم هتل طبقاتی ساحلی ( در حال احداث ) و همچنین رستوران ساحلی، کافی شاپ، فست فود ساحلی، رستوران بزرگ خورشید بر روی آب با کف شیشه ای، رستوران فرنگی بر روی دریا ، رستوران تاج ترنج بر روی آب با دید بسیار عالی از غروب و آبهای آزاد خلیج فارس است.

هتل ترنج کیش
هتل ترنج کیش

دو جزیره مصنوعی در هتل دریایی برای جذب پرندگان مهاجر و حفظ اکوسیستم طبیعی مجموعه در حال ساخت است و مصالح استفاده شده در ساخت آنها و همچنین هتل ترنج استاندارد و بی‌ضرر برای اکوسیستم است. اگر عکس‌های هوایی بخش دریایی هتل را ببینید، متوجه می‌شوید که نحوه‌ی قرار گرفتن واحدها شکل هتل ترنج کیش را ساخته‌اند. رفت و آمد به بخش‌های مختلف هتل با اسکله‌های چوبی که ساخته شده، انجام می‌گیرد.

هتل ترنج کیش
هتل ترنج کیش

در هتل آبی ترنج واحد ها ۴۰ متری ، ۶۰ متری و ۱۲۰ متری به ترتیب سوئیت فلت، یک خوابه رویال و VIP 2 خوابه هستند. برای رفاه حال مهمانان از ماشینهای گلف برای حمل و نقل استفاده می‌شود و برای حمل چمدان‌ها و وسایل خود هم با مشکل روبرو نخواهید شد.

منبع: http://www.pintapin.com/

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.