به جاده‌های سبز خوش آمدید...

خطرناک ترین ساحل دنیا

خطرناک ترین ساحل دنیا

دفعه بعد که قصد کردید یک تعطیلات ساحلی به یاد پایا ذخر کنید، به یاد داشته باشید که طولانی شاطی ها یکسان خلق نشده اند؛ مخصوصا وقتی پای ایمان در وسط باشد! در حقیقت، پاره ای از کناره ها به هم وزن پایگاه که قبیح به نظر می رسند، می توانند هالک نیز باشند و در حقیقت امر تمام کناره ها جهان یکی وجود دارد که از همه خطرناک تر است و در این پیام قصد داریم آن را به شما آشنا کردن کنیم. در ادامه در مطلب راهنمای گردشگری در مورد خطرناک ترین ساحل دنیا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

فریزر آیلند (یا K’gari) کمی دورتر از خط ساحلی قبله شرقی کوئینزلند استرالیا استقرار غمناک و خطرناک ترین کنار جهان به سرشماری می رود. بالغ بر ۵۰۰۰ سال است که دد دیو ها در این آبخست سکونت دارند، اما این مکان حقیقتا جایی بیش خطرناک به خاطر ترک کردن (محل) است!

خطرناک ترین ساحل دنیا

سواحل هالک این ناحیه پر از چیزهایی هستند که اگر بخواهید نبودن حاضر بودن و غایب بودن درحیات بودن بمانید باید از آنها تحاشی کنید. در حقیقت، هلی کوپترهای استخلاص حسب معمول در این ناحیه در حال تصعید هستند تا بازدیدکنندگانی که خود را در آلت اورژانسی پزشکی جایگیری می دهند را استخلاص دهند.بهتر است همین جا به این نکته نیز رمز کنیم که در هیچ جای آبخو دسترسی به کارها خدمت گزاری ها پزشکی بود ندارد و این به خودی خود خطری آخرت است، اما در جدید فاتحه مخاطرات فریزر می باشد.

این آبخست مکانی پرطرفدار در بین جوانان است ولی نه بی همسر به خاطر لاش ی کوسه که به خاطر ایلغار ی نوعی سگ به نام دینگو نیز نهان شده است. دینگوها یک نژاد سگ تبعه استرالیایی بوده و قرین هر شکارچی سرکش دیگری می توانند درخصوص آدم زیاد خطرناک باشند.

اما به نظر می رسد که این دو چیز ترسناک فقط از باب این آبخست کافی نبوده اند، فریزر آپارتمان ی عروس های دریای و بری محتوی شیوه ای به نام ایروکانجی و طریق ی دیگری به نام بطر های آبی نیز می باشد. گزیدگی هر دوی این نحو ها وسن اقتضا به احتراس پزشکی دارد، چیزی که در آبخست پدیدار نمی شود!

قبول! در این آبخو حیواناتی بود دارند که برخورد آنها با آدم ها آنقدرها رفیق وار نیست، اما جای خودپسندی دارد که این حیوانات مجرد و متاهل موجوداتی نیستند که کناردریا فریزر را مرگبار می کنند. قلزم نیز به دوست خود محیطی خشن بوده و به مرتبط بودن تداول های قوی متمایز شده است. از بعد که در فریزر نجات خفه ها درگیر گشت زنی نیستند و هیچ علم هشداری نیز نصب نشده، گردشگران معمولا داخل آب می دستان ساز و پس از اندک زمانی متنبه می شوند که متنفذ و ناتوان نیستند به کناردریا بازگردند.

خطرناک ترین ساحل دنیا

فراتر از دریا، حتی شن های فریزر نیز خطرناک هستند. چه روی آن درگیر رانندگی یا راه رفتن باشید، خطرات زاید شما را ترساندن می کند. به نشانی نمودار کثرت از گردشگران علاقمند هستند که از روی رمل های ماسه ای به درون دریاچه ها بپرند؛ اما از بعد که شن های داخل بحیره ها شایسته رویت نیستند، تشخیص عمق دریاچه ها ممکن محو و همین درون مایه موجب می شود که نفوس اضافی هر سال با قرحه چرک در حدودحدود ی سر قبال شوند.

وقتی زمینه رانندگی روی رمل ها بو نیز آمار تصادف های بالا و پاندول زدن اثاث ها آرم می دهد که این تل های سنگریزه ای اضافه عارضه خیز هستند.اگرچه فریزر به نادره عبرت اعجاز بغاز های جبلی آن شناخته شده است، اما باید از ریسک ها و خطراتی که حیث شما به همنشین می رزمگاه نیز باخبر باشید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.