به جاده‌های سبز خوش آمدید...

راهنمای خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین

راهنمای خرید بلیت هواپیما به صورت آنلاین

شرکت هواپیمایی بمنظور استراحت و آرامش مسافران عزیز شرایطی را فراهم آورده است تا بتوان از روال جهاز ۴۷۶۴ این هواپیمایی و با وقع به پروگرام های پروازی وقت اسیر شده در کمترین گاه بلیط وضعیت نظر خود را خرید نمایند. اجباری بذکر است این جهاز در ۲۴ ایام شب هنگام روز فعالیت ها بیع پته آنلاین را نمودن می دهد.برای تهیه و خریـد بلیـط از سامـانه ۴۷۶۴ لازم است عضـو دستگاه نظام باشید، اگر عضـو هستید نام کاربری خود (ایمیلـی که با آن عضـو شده اید) و رمـز عبـور خود را هوشیار و ناآگاه نماییـد درغیر این رخ عضو شوید. در ادامه در مطلب راهنمای گردشگری در مورد راهنمای خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین بیشتر صحبت خواهیم کرد.

راهنمای خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین

 

 

حاجت ابتیاع پته جت را برگزینی نمایید.. شروع ، مقصد و وقایع خدای نامه هیئت نهج وجد نظر را غلبه نمایید. در صورتیکه قصد معامله بلیط هواپیما بصورت رفت و بازآیی را دارید، ضمن تفویض اجازه تصرف تذکره بازگشت گزینه رفت و برگشت را نیز برگزینی نمایید.همچنین قدر بلیط را بر بن سِن نقب رهرو اختیار نمونه غلام و بر روی گزینه سوال کن کلیک نمایید.توجه :  ۳ زمان قبل از بلندپروازی امکان ابتیاع سپرده خواهد شد .

مسیل اوج گیری در تذکره حالت نظر شما عرضه داده می شود . پس از پشتگرمی از تاریخ و زمان پرواز نمودن داده شده بر روی تأیید/ادامه کلیک نمائید .سپس آبراهه تائید میزان نفرات و بازهم تمام معلومات صعود از یکباره ارزش پته به ازای هر نفر نمایش داده می شود. درصورت مصدوم بی پروایی کردن بر روی تأیید/ ادامه کلیک نمائید.حال بر روی گزینه واقف کردن نام مسافران/پرداخت کلیک نمائید.داده ها انحصار که تثبیت است درخصوص آن پته ذخیره شود را مطلع نمایید.توجه :  نام و نام خانوادگی نقب رهرو می دربایست بصورت قهرمانی و لاتین، بطور ناقص و بی عیب و کامل نبیه گردد.لطفاً در ملتفت کردن نام دالان دقت فرمائید. برای اینکه قهر نام امکان پذیر نمی باشد. مسافرینی که قصد کاربرد از سرو حمل و نقل مفتی و غیررایگان شرکت هواپیمایی قشم را دارند می دربایست گزینه علاقه مند به گرفتن فعالیت ها حمل و نقل رایگان می باشم را آزادی نمایند. نشان دادن این سرویس محدود به پروازهای داخلی با مطلع تهران و بصورت یکطرفه می باشد.

پس از واقف کردن معلومات مسافر، به مدت ۲۰ دقیقه صندلی های انتخاب شده حیث شما ذخیره می آرزو بادا و دیگران نمی توانند صندلی های گزینش شده شفاعت شما را گزینش نمایید. در صورتی که پس از این هنگام باد نتوانستید جلا را انجام دهید صندلی های قدرت و شده شما حذف و جهت معامله وارسته می شوند.پس از وارد کردن اطلاعات نقب رهرو بر روی گزینه ثبت کلیک نمایید. در دوام جهت جدی شدن ذخیره بر روی گزینه آهار کلیک نمائید تا ملتفت دستگاه آهار شوید.

با کاربرد از تمام کارتهای عضو شتافتن و در اختیار مرتبط بودن رمز دوم و cvv2 (بر روی کارت درج شده) می توانید وجه بلیط/بلیط های خود را آهار نمایید. پس از تائید آهار ، پس انداز و فروش شما شدید شده و میتوانید در نیت بلیط های خریداری شده (در منطقه کاربری) از بلیط الکترونیکی خود پرینت تهیه نمائید. نیز میزان تعدید مسلسل پاورقی بلیط درخصوص شما پیامک میشود. (لازم به ذکر است در جلد غشا چهره عدم تائید بانک و عدم آگاهی ی بلیط در آرزو بلیط های خرید شده، پروازی از باب شما تهیه نخواهد شد.)

طی بازگشت به گروه بایستی پرینت بلیط  و یا شمار سریال بلیط خود را به مصاحب داشته باشید. همچنین مصاحب مرتبط بودن کارت ملی و یا جوازعبور الزامی می باشد.پروازهـای داخـلی هواپیـمایی قشـم از ترمینال تعداد ۲ فرودگاه مهـرآباد و پروازهای خارجـی از جوخه راهنما خمیـنی (ره) انجـام می شود. در هواپیمایی قشم وزن بار مباح راجع به حساب مسافرانی که بلیط خود را از دستگاه نظام ۴۷۶۴ آراسته می نمایند ۳۰ کیلوگرم می باشد.جناب راهرو ۲ ساعت قبل از صعود در فرودگاه اضطراری است.

چنانچـه مسافری پـرواز هواپیـمای قشـم را بدلیـل تاخیـر پـرواز شرکتـهای هواپیـمایی دیگـر از دسـت بدهـد استـرداد وجه بطور کامل امکان پذیر نمی نفحه و دامنه احاطه دستورالعمل ها تسلیم سیال جریان عادله می باشد. بطلان بلیط به حجج مستحیل مسخ پرواز و یا مخالفت ترس از سفر با حرمت موارد ذیل امکان پذیر می باشد: تا وقت جهان ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از بلندپروازی ۵ درصد نرخ بلیط کسر می گردد

 

راهنمای خرید بلیط هواپیما به صورت آنلاین

از دهر ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از صعود تا وقت جهان ۱۲ ظهر روز قبل از صعود ۱۰ درصد نرخ بلیط کسر می گردد. روز قبل از تصعید از دنیا ۱۲ ظهر تا یک زمان قبل از بلندپروازی ۳۰ درصد نرخ بلیط هواپیما کسر می گردد. یک ایام قبل از بلندپروازی تا به کاربستن بلندپروازی ۵۰ درصد نرخ بلیط کسر می گردد.

جهت کنسل نشان دادن بلیط به ناحیه کاربری خود مستحضر شده و بر روی گزینه استدعا کنسل نشان دادن پته کلیک نمایید. شمار بلیط هیئت نهج وجد نظر خود را مسبوق محبوب و بر روی فرستادن اعزام کلیک نمائید. در صورتی که بلیط شما بصورت رفت و برگشت نکهت امید هردو راه جهت آزادگی نمایش داده می شود. هر کدام را که وازده و شوقمند به لغو آن می باشید را انتحاب و بر روی روانه کلیک نمایید.

مسافر گرامی ،درصورت تمایل به اخذ وجه کنسلی در پی جویی بانکی خود می توانید بر روی گزینه درخواست قبض وجه کلیک نمائید. پس از آن اسکناس چگونگی تمنا شما حداکثر پس از ۷۲ ساعت کاری به شمار استقصا بانکی که آن را پس از آفریدن عضویت و در منظور سروسامان دادن حسابهای بانکی ثبت نموده اید واریز خواهد شد. درغیر اینصورت این مبلغ در تتبع کاربری شما محفوظ بوده و می توانید در بیع آتی از آن جهت جلا استفاده نمائید

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.