به جاده‌های سبز خوش آمدید...

ساده ترین راه برای اجاره خودرو در مشهد!

چرا بهترین انتخاب برای اجاره خودرو در مشهد، یوروپکار است؟ یوروپکار مشهد خدمات خود در زمینه اجاره ماشین در مشهد را در قالب اجاره خودرو با راننده و بدون راننده با قراردادهای کوتاه مدت و بلند مدت ارائه می‌دهد.

با اجاره خودرو از یوروپکار مشهد این امکان را خواهید داشت که خودرو خود را در فرودگاه، راه آهن و یا مرکز شهر دریافت نمایید و درسایر ایستگاه‌های یوروپکار در سراسر ایران تحویل دهید.

وجود شبکه گسترده اجاره خودرو یوروپکار این امکان را به شهروندان، مسافران کاری وگردشگران شهر مشهد داده است تا بتوانند با کمترین هزینه به آسودگی سفر کنند.

با توجه به این موضوع که افراد بسیار زیادی از طریق مسیرهای هوایی و یا قطار به این شهر سفر می‌کنند ممکن است مجبور به استفاده از تاکسی و خودروهای عبوری باشند که این امر علاوه بر هزینه بالا وقت‌گیر بودن، شیوه راحت و مناسبی برای گشت‌وگذار در شهر نیست.

با اجاره خودرو از یوروپکار مشهد این امکان را خواهید داشت که خودرو خود را در فرودگاه، راه‌آهن و یا مرکز شهر دریافت نمایید و در سایر ایستگاه‌های یوروپکار در سراسر ایران تحویل دهید.

خدمات اجاره خودرو در مشهد

  • اجاره خودرو بدون راننده و با راننده
  • اجاره خودرو بلندمدت بدون راننده و با راننده
  • ترانسفر فرودگاهی

مزایای اجاره خودرو در شهر مشهد:

  • تحویل خودرو در محل
  • حضور در فرودگاه مشهد و تحویل خودرو به‌محض پیاده شدن از هواپیما
  • تحویل خودرو در ایستگاه مشهد و عودت آن در سایر ایستگاه‌های ایران
  • عدم دریافت مبلغ افت قیمت خودرو
  • کاهش قیمت اجاره با افزایش تعداد روز اجاره
  • امکان انتخاب انواع پوشش‌های بیمه‌ای (عادی، متوسط، کامل)
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته

خودرو های یوروپکار در مشهد

شما می‌توانید خودرو مناسب خود را از مشهد و سراسر ایران با توجه به قیمت، اندازه و مشخصات فنی انتخاب و اجاره کنید.

حدود قیمت اجاره خودرو از ۷ تا ۱۳ روز برای خودروهای اقتصادی (لوگان، پرشیا و.) روزانه ۱۱۹ هزار تا ۲۶۰ هزار تومان، برای خودروهای استاندارد (کیا سراتو، هیوندا، تویوتا و …) روزانه ۴۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان، خودروهای لوکس روزانه حدود ۶۰۰ هزار و ون ۹۰۰ هزار تومان است.

لیست خودروها و قیمت آن‌ها را می‌توان در این صفحه مشاهده کنید.

مشهد نگین خراسان!

مشهد شهری است بزرگ در مرکز استان خراسان رضوی که در زمان افشاریان، پایتخت ایران بوده است. این شهر در شمال شرقی ایران واقع‌شده و از لحاظ وسعت دومین شهر بزرگ ایران محسوب می‌شود. این شهر سالانه پذیرای ۲۷ میلیون زائر و هزاران مهاجر است. مشهد دومین شهر مذهبی در جهان محسوب می‌شود و از این لحاظ می‌تواند مهم‌ترین قطب گردشگری مذهبی کشور در نظر گرفته شود.

مشهد به‌عنوان پایتخت معنوی ایران علاوه بر حرم مطهر امام رضا جاذبه‌های دیگری نیز دارد. ازجمله مناطق دیدنی مشهد می‌توان مقبره شیخ بهایی، گنبد سبز، پیر پالاندوز، مدرسه عباسقلی خان، گنبد خشتی، آرامگاه نادر (گنجینه باغ نادری)، میامی (امام‌زاده یحیی)، خواجه مراد، بنای هارونیه، خواجه اباصلت، آرامگاه فردوسی، پارک جنگلی وکیل‌آباد، سرزمین موج‌های آبی، سرزمین پروفسور بازیما، اولین پارک علمی تفریحی در ایران، شهر مشاغل کودکان کارالند، سرزمین موج‌های خروشان، پارک ملت، جاغرق، پارک کوهسنگی، شاندیز، بند گلستان، طرقبه، اخلومد (اخلمد)، شاهان گرماب، خانه داروغه، زشک، سد طرق، سد چالیدره، خانه ملک، پیست اسکی شیرباد (‌ دولت‌آباد)، باغ گیاه‌شناسی را نام برد.

 

جهت انجام رزرو خودرو با ما تماس بگیرید.

 

تلفن: ۰۵۱۳۳۴۰۰۵۴۲

تلفن همراه: ۰۹۱۲۰۸۳۶۶۱۴

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.