به جاده‌های سبز خوش آمدید...

مقایسه سفر با هواپیما با قطار و اتوبوس

مقایسه سفر با هواپیما با قطار و اتوبوس

انتخاب وسیله ای که برای سفر در نظر گرفته اید دارای ویزگی های مثبت و منفی بسیاری می باشد. بیشترین مواردی که مد نظر این پست از سایت جاده های سبز می باشد هواپیما، قطار و اتوبوس می باشد.امیدواریم از مقایسه سفر با هواپیما با قطار و اتوبوس لذت ببرید.

مقایسه سفر با هواپیما با قطار و اتوبوس

سفر با هواپیما

اکثر جوخه ها خارج شهر هستند ،حداقل ۲۰ تا برخی مواقع ۶۰ کیلومتر با شهر فاصله دارند. مقیاس فرودگاهایی که مستدام به شبکه مترو هستند انگشت شمار است و در غالباً مناسبت ها تنها ادات در دسترس تاکسی است که بورس فرازین دارد. بعلاوه به دلیل بیرون از شهر بودن جماعت ها حرارت بیشتری در راه خواهید بود.

حداقل ۲ عمر قبل از تصعید از باب انجام سنن کنترل پاسپورت و جامه دان باید در دسته حضور داشته باشید.

در اکثر پروازهای داخله فرنگ باید با ملاحظه به مقیاس و وزن بقچه هایتان بار بخرید که در اکثر مواقع بورس زبرین دارند.

برنامه پروازها در طول روز لایتناهی است.

در طول صعود باید در صندلی خود بنشینید و از دیدن آسمان بی کران و ابرها لذت ببرید!

هواپیما فقط به شهرهای مبصر بزرگ تر و و غیرواقعی هر کشور وارد میشود. بسیار از شهرهای اروپا باند ندارند.

حرکت هواپیما کاملا به رخت جوی مطیع است.

بلیت  پروازهای ارزان داخل اروپا یا امریکا بعد از اصدار قابل بازپرداخت نیستند.

مقایسه سفر با هواپیما با قطار و اتوبوس

سفر با قطار

قطار امن ترین ادات حمل و نقل در دنیا است. وقتی سواره و پیاده قطار میشوید امیدوار گم شدن در جاده های ناشناخته و یا تصادفات شاهراه ای نیستید. راحت در صندلی خود بنشینید و پرسپکتیو زیبا را تماشا کنید.

با قطارهای تانی السیر در وقت خود صرفه جویی میکنید. از باب مثال مسیر رم به فلورانس با قطار NTVیا Frecciarossaیک زمان و نیم– مدت وقت سفر از پاریس به لندن با قطار Eurostarبا گذشتن مرور از کانال مانژ ۲ ساعت و پانزده دقیقه است.

در طول سفر با ترن میتوانید به واگن بار یا رستوران رفته و از خود پذیرایی کنید یا در صندلی خود بنشینید و فیلم حالت وجد تان را ببینید، آهنگ دلخواهتان را گوش کنید و یا به شبکه WIFI مداوم شوید.

ایستگاه های قطار در مراکز مداین هستند و اکثراً در کنار آنها موقف تاکسی و راه آهن زیرزمینی وجود دارد. با قدرت و ترن در مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به بورس دولت یاموسسات شهریه و هنگام باد چسبیدگی به موقف بسیار برخه جویی میکنید.

در سفر با قطار کافی است ۲۰ دقیقه قبل از حرکت ترن در ایستگاه باشید. پایه ها کنترل پاسپورت و رسوم چک کردن بار وجود ندارد.

محدودیت وزن بار ندارید. میتوانید هر مقدار که میخواهید چمدانتان را از سوغاتیها پر کنید. در صورت معاشر داشتن دوچرخه و اسکی  میتوانید وسایل را به واگن بار تبدیل دهید.

برنامه حرکت بلیط قطار بیش نکته سنج و جوراجور است. شما میتوانید نزدیک ترین ساعت حرکت به نقشه خود را غلبه کنید. درخصوص مثال  در مسیرهای فرعی داخل ایتالیا هر یک عمر یک قطار حرکت دارد یا در مسیر پاریس به لندن روزانه ۱۹ قطار در هر طرف حرکت دارند.

مقایسه سفر با هواپیما با قطار و اتوبوس

سفر با اتوبوس

ر طول سفر میتوانید در قطار قدم بزنید، به واگن رستوران بروید، معجون و غذای چگونگی رغبت تان را تذکیر دهید. از تلفن همراه خود استفاده کنید. لپ تاپ خود را به برق زده و فیلم وضع جنبه وجد تان را ببینید و در جان نثار مسیرها میتوانید به شبکه WIFI مستدام شوید.

قطار به کوچکترین دیارها و روستاها میرود. جمعیت جوی تاثیری در حرکت ترن ندارد. بلیط اتوبوس به نصبت سایر موارد ارزان ترین می باشد.

در مسیرهای طولانی  ترن شب رو را پیشنهاد میکنیم. با محل به وزن پایگاه مسافران میتوان کوپه های ۶،۴،۳،۲ و ۱ قطعه تابوت را آزادی کرد.

کوپه های ۱ و ۲ قطعه تابوت حمام و دستشویی اعلا دارند. هزینه صبحانه  و در ازجان گذشته موارد شام در بلیت جنبه شده است.

سفر با ترن کمترین آلوده شدن را بابت محیط بقا دارد. بابت همین سفر با قطار را سفر سبز نام نهاده اند.

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.