به جاده‌های سبز خوش آمدید...

بهترین راه برای اجاره خودرو در بندر عباس!

اجاره خودرو در بندر عباس

حتما می دانید که در شهرهای جنوبی و بندری مانند بندر عباس حمل و نقل به راحتی انجام نمی شود به همین دلیل بهترین راه برای لذت بردن از سفرتان به بندر عباس و صرفه جویی در هزینه هایتان اجاره خودرو است. با ما با ادامه این مطلب همراه باشید.

جهت اجاره خودرو در بندر عباس، یوروپکار شرایطی را برای مسافرین عزیز فراهم ساخته است که بتوانند خودروی مناسب خود را با توجه به بودجه و شرایط خود اجاره و در طول سفر با پشتیبانی ۲۴ ساعته ما با خیالی آسوده سفر کنند.

همچنین این مجموعه در کنار اجاره ماشین در بندرعباس دارای ۱۳ ایستگاه در سایر شهرها و فرودگاه‌های کشور است و این امکان را برای مسافران فراهم می‌سازد که خودرو موردنظر خود را در هر یک از ایستگاه‌های یوروپکار دریافت و در ایستگاه دلخواهشان تحویل دهند.

  • خدمات یوروپکار بندرعباس شامل اجاره خودرو با راننده و بدون راننده با قراردادهای کوتاه‌مدت و بلندمدت است.
  • پس از ارائه مدارک، قراردادی بین یوروپکار و شخص درخواست‌کننده خودرو تنظیم خواهد شد.
  • لیست خودروها و قیمت آن‌ها را می‌توان در این صفحه مشاهده کنید.

مزایای اجاره خودرو از بندرعباس:

یوروپکار بندرعباس با حضور در فرودگاه و شهر بندرعباس و ۱۳ ایستگاه دیگر در سراسر ایران این شرایط را برای مسافران فراهم ساخته است تا بتوانند خودروی خود را از ایستگاه بندرعباس اجاره کنند و در سایر ایستگاه‌های یوروپکار تحویل دهند.

علاوه بر این یوروپکار مزایای دیگری همچون تحویل خودرو در محل، عدم دریافت افت قیمت خودرو در صورت بروز تصادف، ارائه بیمه‌ با پوشش‌های مختلف، ارائه تجهیزات اضافه و سایر خدمات را ارائه می‌دهد.

ار بندر عباس چه می دانید؟

بندرعباس یکی از مهم‌ترین بندرها جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده است. عمارت کلاه‌فرنگی، معبد هندوها، حمام گله‌داری، مسجد ناصری، مسجد صحراباغی، مسجد گله‌داری تنها بخش کوچکی از مکان‌های دیدنی بندرعباس هستند.

معبد زیبای هندوهای بندرعباس معروف به پرستشگاه بُت‌ِگوران، حمام گله‌داری یا حمام شاه‌عباس تنها حمام قدیمی شهر بندرعباس، مسجد جامع اهل سنت بندرعباس یا مسجد جامع دلگشا، برکه باران با ۵ آب‌انبار گنبدی شکلش و اسکله قدیمی بندرعباس که توی بخش مرکزی این شهره از مکان‌های دیدنی و جذاب بندرعباس هستند.

جهت انجام رزرو خودرو با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۳۵۳۴۵۴۰

۰۷۶-۳۳۶۱۱۳۳۸

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.