به جاده‌های سبز خوش آمدید...

هتل ۵ ستاره ماریوت زوریخ

زوریخ شهر بسیار زیبای اروپا و پایتخت سوئیس و مقر فیفا نیز هست. زوریخ همواره جزء گران ترین شهرهای اروپا برای گردشگری قرار داشته است اما در عین حال همیشه در فهرست زیباترین شهرهای جهان نیز بوده است؛ بعلاوه این شهر بلحاظ برخورداری از هتل های بسیار لوکس و مدرن با امکانات رفاهی منحصر به فرد همیشه زبان زد بوده است. هتل ماریوت که هتلی ۵ ستاره در زوریخ است، از جمله هتل های بی نظیر این کشور است که امروز با آن آشنا خواهیم شد.

علی رغم اینکه سال ساخت این هتل به سال ۱۹۷۲ میلادی باز می گردد با این حال همچنان مدرن و لوکس بودن خود را حفظ کرده است. برای شما مهمانانی که به دنبال تجارت هستید، یک مرکز تجاری شبانه روزی، ۱۶ اتاق دیدار مجدد و فضای کنفرانسی به متراژ ۱۵۷۰ متر مربع در نظر گرفته شده است. میز کاری با امکاناتی همچون اینترنت پر سرعت، پرینترها، عضو های فتوکپی و اسکنر فراهم می باشد. در لابی چای و قهوه بنوشید یا جریده بخوانید. این هتل ۱۹ طبقه دارای اینترنت وای فای رایگان، فضایی برای افراد سیگاری، بوفه صبحانه، خدمات عروسی، ترانسفر فرودگاهی و آسانسور دارد.

هتل های سوئیس

در این هتل اینترنت وای فای رایگان، در بعضی فضاهای عمومی هتل و اتاق ها، در اختیارتان قرار می گیرد. در صورت لزوم انبار چمدان، تبدیل ارز و صندوق امانات در پذیرش هتل موجود است و در زمان تحویل اتاق به هیچ وجه معطل نخواهید شد. میز راهنمای سیاحت شما را برای گشت های درون شهری زوریخ تربیت می کند. خدمات پارکینگ مانند ایستگاه شارژ ماشین های برقی، پارکینگی خصوصی و گاراژ اگر وسیله نقلیه دارید، مناسب شما خواهد بود.

برای شما مهمانانی که به دنبال تجارت هستید، یک مرکز تجاری شبانه روزی، ۱۶ اتاق دیدار مجدد و فضای کنفرانسی به متراژ ۱۵۷۰ متر مربع در نظر گرفته شده است. میز کاری با امکاناتی همچون اینترنت پر سرعت، پرینترها، دستگاه های فتوکپی و اسکنر فراهم می باشد. در لابی چای و قهوه بنوشید یا روزنامه بخوانید. این هتل ۱۹ طبقه دارای اینترنت وای فای رایگان، فضایی برای افراد سیگاری، بوفه صبحانه، خدمات عروسی، ترانسفر فرودگاهی و بالابر دارد.

مرکز تناسب اندام هتل تمام امکانات و علل باشگاهی را در وارستگی و اسارت شما قرار می دهد تا بتوانید ورزش هرروز تان را انجام دهید. این دایره در تمام ساعات شبانه روز باز می باشد. علاوه براین پس از یک روز گشت و گذار در شهر، برای آرامش و استراحت، سری به سونای هتل بزنید.

تمام ۲۶۶ اتاق لوکس هتل ۵ ستاره ماریوت زوریخ، نمایی زیبا و برازنده با هتلی ۵ ستاره ارائه می دهد. در حالی که اتاق ها در قدر ها، دکوراسیون و چشم اندازهای متفاوتی هستند، با این حال همه آنها، استانداردهای لازم را داشته و با مبلمان هایی زیبا، یک تخت خواب نرم و دو نفره کینگ و پریز های برقی که بدون جدا کردن لامپ های رومیزی و آباژور می توان از آنها برای شارژ لپ تاپ یا تلفن استعمال کرد، می باشند. در اتاق های شیک و نوآورانه حداکثر تا ۶ نفر، می توانید از اینترنت وای فای مجانی بهره ببرید.

هتل های لوکس سوئیس

انواع اتاق های هتل ماریوت زوریخ

 • سوئیت بیزینس: این سوئیت هیچ نمایی رو به بیرون ندارد. یک تخت دو نفره کینگ و یک تخت مبلی در آن قرار داده شده است و متراژش ۱۱۰ مترمربع می باشد.
 • سوئیت پانوراما: همانطور که از اسمش پیداست نمایی پانوراما رو به دریاچه دارد. یک تخت دو نفره کینگ با یک تخت مبلی با متراژ ۷۰ متر مربع دارد.
 • اتاق گرند سوپریر: نمایی رو به رودخانه و ۳۴ مترمربع مساحت دارد. یک تخت کینگ در آن قرار داده شده است.
 • اتاق اکسکیوتیو: نمایی رو به شهر و ۲۵ مترمربع مساحت دارد. دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره کینگ، در آن قرار داده شده است.
 • سوئیت اکسکیوتیو: پنجره این سوئیت هیچ نمایی نداشته و متراژ آن، ۶۵ مترمربع است. یک تخت دو نفره و یک تخت مبلی، در آن قرار داده شده است.
 • اتاق گرند سوپریر با اتاق نشیمن: اتاق کار و نشیمنی مجزا داشته که به براز طراحی شده است. متراژ آن، ۳۴ مترمربع است و یک تخت دو نفره کینگ دارد.
 • اتاق دولوکس در ضلع شمالی هتل: نمای خاصی نداشته و متراژ آن، ۲۹ مترمربع است. یک تخت کوئین یا دو تخت یک نفره در آن قرار داده شده است.
 • اتاق سوپریر: نمای خاصی ندارد و متراژ آن، ۲۵ مترمربع است. یک تخت دو نفره کینگ یا دو تخت یک نفره در آن قرار داده شده است.
 • اتاق سینگل: این اتاق نمای خاصی رو به بیرون ندارد. یک تخت یک نفره و ۱۹ مترمربع مساحت دارد.

تنها با ۲ دقیقه پیاده روی از ورودی هتل به کناره جو لیمات و منظره زیبای آن می رسید. دریاچه زوریخ نیز تنها ۲۰ دقیقه تا شما فاصله دارد. اگر نیاز به مغازه دارید، در ۷۰۰ متری هتل یکی پیدا خواهید کرد. بازهم مرکز خریدی به نام شاپویل ShopVille با ۵ دقیقه پیاده روی، قابل دسترسی است.

فاصله تا مراکز توریستی برتر زوریخ

 • پارک پلاتز اسپیتز: تنها ۲۰۰ متر دورتر است که با ۴ دقیقه پیاده روی از هتل قابل دسترسی است.
 • خیابان اوتیکر: ۳۰۰ متر دورتر است. با تاکسی ۲ دقیقه یا با ۴ دقیقه پیاده روی به این شارع می رسید.
 • موزه ملی سوئیس: تا این موطن ۴۰۰ متر فاصله دارد. با ۵ دقیقه پیاده روی به این جاذبه زوریخ خواهید رسید.
 • بازار کریسمس زوریخ: اگر قصد دیدار مجدد از این بازار رنگارنگ و شلوغ را دارید، می توانید با ۶ دقیقه پیاده روی به آن مکان برسید. چرا که تنها ۵۰۰ متر از شما دورتر است.
 • دانشگاه زوریخ: فاصله دانشگاه تا شما، ۹۰۰ متر است که با زمانی در حدود ۱۰ دقیقه پیاده روی به بنای عظیم دانشگاه می رسید.
 • درمانگاه دانشگاه زوریخ: تا شما ۹۰۰ متر فاصله داشته که پیاده ۱۰ دقیقه ای به این مکان می رسید.
 • بلوار بانهوف: ۱٫۲ کیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر حوصله پیاده روی دارید، ۲۰ دقیقه ای به این خیابان می رسید. با تاکسی تنها ۵ دقیقه و با قطار شماره ۱۳، حدود ۱۳ دقیقه راه خواهید داشت.
 • میدان پاراد: تا هتل ماریوت زوریخ، ۱٫۴ کیلومتر فاصله بوده که با ۵ دقیقه رانندگی یا ۲۵ دقیقه پیاده روی به آن می رسید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.