به جاده‌های سبز خوش آمدید...

بلیط هواپیما و چارتر را از کجا تهیه کنیم؟

سفرمی در همه مراحل کنار شماست

اینترنت که گسترش پیدا کرد، وب سایت های رزرو هتل و پرواز روز به روز بیشتر و حرفه ای تر شدند و حالا ما می توانستیم با خیالی راحت در منزل یا هر جایی که بودیم وارد وب سایت هایی مثل Skyscanner و سفرمی می شدیم و به راحتی از هر ایرلاینی که میخواستیم به مقصد هر شهر و کشوری که دوست داشتیم بلیط هواپیما رزرو کنیم.

پرواز
پرواز

وب سایت سفرمی یکی از همین وب سایت های رزرو پرواز است که برای مشتریان خود خدمات جالبی را تدارک دیده است.

سفرمی و Skyskanner
سفرمی و Skyskanner

قیمت مناسب

مثلا یکی از اصلی ترین دغدغه های کسانی که می خواهند بلیط رزرو کنند قیمت مناسب و گاها ارزان برای مسافرت شان است که در این مورد، سفرمی توانسته با یک قیمت گذاری سنجیده شده و متناسب با توان مالی اقشار مختلف، بلیط های خود را ارائه بدهد.

قیمت مناسب پرواز
قیمت مناسب پرواز

بلیط های چارتری

بسیاری از شرکت‌ها طوری هستند که در طول سال، تعداد زیادی مسافرت برای کارمندان یا مدیران خود در نظر میگیرند.

اگر برای مثال طوری باشد که آن شرکت بخواهد دقیقا یک تعداد مشخصی صندلی را به نوعی اجاره کند (مثلا ۵۰ صندلی برای دوشنبه ها به مقصد شیراز)، به این کار آن ها چارتر پرواز و بلیط آن‌ها بلیط چارتر می گویند.

مسلما برای این نوع شرکت‌ها بهره‌مندی از یک تخفیف ویژه از طرف شرکت‌های هواپیمایی با خرید بلیط چارتر بسیار مهم است.
سفرمی با ارائه ی بهترین خدمات و دریافت کمترین هزینه در مقایسه با رقبایش توانسته رضایتمندی قابل توجهی را در میان متقاضیان پروازهای چارتر به ارمغان بیاورد.

رزرو آنلاین بلیط هواپیما
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

از زمان رزرو تا بازگشت از سفر، در کنار شما

یکی از بزرگترین نقاط قوت سفرمی که باعث شده به سرعت در میان مشتریان خود به محبوبیتی ماندگار دست پیدا کند (علاوه بر قیمت مناسب) پشتیبانی و مشاوره بی‌نقصیست که مشتری از همان ابتدای کار تا زمان بازگشت از سفر با آن مواجه می شود.

سفرمی در همه مراحل کنار شماست
سفرمی در همه مراحل کنار شماست

کافی ست تا کمی در انتخاب تاریخ، ایرلاین، نوع پرواز و یا هر موضوع دیگری در این رابطه به مشکلی بخورید تا کارشناسان سفرمی علاوه بر ارائه راهنمایی و مشاوره، در رفع مشکلتان نیز به کمکتان بیاییند.

سفری آرام و بی دردسر را برایتان آرزومندیم!

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.