به جاده‌های سبز خوش آمدید...

آشنایی با پردرآمدترین ایرلاین های دنیا

در دنیا ایرلاین های بسیار زیادی وجود دارد که در حال فعالیت هستند و پروازهای بسیار زیادی در بخش های مختلف دارند و در حال سرویس دهی به تمام مسافرانی هستند که در حال سفر به اقسا نقاط هستند. در ادامه در مطلب گردشگری در مورد آشنایی با پردرآمدترین ایرلاین های دنیا بیشتری می گوییم.

Related image

شرکت هواپیمایی سنگاپور

ایر لاینز با در دست داشتن ۱۱۱ فروند هواپیمای فوق مجهز و تصعید به کلیه قاره های جهان، بی شک یکی از ۵ شرکت هواپیمایی برتر در تماماً جهان می باشد. شرکت هواپیمایی سنگاپور در سال ۲۰۱۱، حدود ۱۷ هزارهزار راهرو و در سال ۲۰۱۲ بیش از ۱۸ هزارهزار سالک راه پیما را در نجس جهان جا به جا حاضر است.

این شرکت در سال ۲۰۱۰ به عنوان عقبا شرکت بزرگ هواپیمایی جهان نهان شد و علت آن هم در آمد ۱۴ میلیارد دلاری این شرت هواپیمایی بود. مسلماً نا گفته نماند که این ایر لاین تنها در شالوده ی اوج گیری و سیر و سفر در طارم ها کوشش جستجو ندارد!

شرکت هواپیمایی سنگاپور، حامی و اسپانسر اصلی تیم ملی والیبال سنگاپور در کلیه کنکورها سبقت گیری ها رسمی و غیر رسمی نیز هست. این شرکت هواپیمایی به خاطر امکانات زیادش به نشانی یکی از راحت ترین ایرلاین های جهان نیز شناخته میشود. سنگاپور ایرلاینز آبزا رسا ی جوایز مازاد یدکی در قاعده ی عرضه ی خدمت به مسافران گرفتن کرده است و ۲۵ سال است که در سطح اول شرکت های هواپیمایی سعی می کند پس اگر این شرکت در این لیست باشد، امر عیجبی نیست.

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

این شرکت در سال ۱۹۳۳ به اذن آتاتورک و در راستای طرح ی مدرن سازی کشور ترکیه ساخته شد. این خط هواپیمایی در طول سال ها جهد جوایز متعددی ستاندن کرده و در سال ۲۰۱۵ به آدرس تاپ :صفت عالی شرکت هواپیمایی اروپایی و چهارمین ایرلاین برتر دنیا نیز شناخته شد.

ترکیش ایرلاینز یومیه به ۳۰۰ مقصد گوناگون در تمام دنیا و در قاره های اروپا، آسیا، آفریقا، آمریکا و بازهم فارس عوعو اوج گیری مستقیم دارد. کیفیت بالای خدمات این ایرلاین و علی الخصوص کیفیت مطبوع غذاهای ترکیش ایرلاینز زبان زد خاص و عام در تماماً جهان است.

این شرکت هواپیمایی ارزشمند در واق واق نیز به خوبی نهان شده است و مسافرانی که به ترکیه یا کشورهای دیگر در کاملاً دنیا سفر می کنند نیز در هنگام رزرو بلیط هواپیمای خود به دلیل ایمنی سکینه تصعید و کیفیت بالای کارها خدمت گزاری ها این خط هواپیمایی را آزادگی می کنند.

یکی از عوامل مهم فتح این شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز با تاثیر گذاری های کلان بر روی تجهیزاتش و بالا بردن کیفیت پروازهای خود توانسته نشیم خوبی در بین شرکت هواپیمایی بین المللی پیدا کند و مسافران وفور و کمی در کاملاً جهان خطیب سفر با این شرکت هستند.بر اساس آمارهای منتشره از این ایرلاین، در حال حاضر این شرکت هواپیمایی بیش از چندین میلیارد دلار ارزش سهام و اموال دارد.

آشنایی با پردرآمدترین ایرلاین های دنیا

شرکت هواپیمایی اوا ایر

این شرکت هواپیمایی از زمره ی ایرلاین های ۵ هنرپیشه است و فعالیت ها پروازش از کامل بلوز رکابی هاست. بدین گونه بود که با اراده آقای چانگ و حتماً دستور ی دولت تایوان برای دستور ی فعالیت شرکت های خصوصی در پی ی حمل و نقل، یکی از امن ترین خطوط سماوی جهان در سال بعد، پس از تصویب قانونی دولت یعنی در سال ۱۹۸۹، اوا ایر به صورت رسمی ساختن شد.

این شرکت هواپیمایی شروع تحت نام اور گرین ایر ویز تکاپو کرد که حکماً این نام با یک هواپیمایی بین المللی به نام اور گرین اینتر نشنال مشابهت های زیادی داشت و همین مسئله باعث شد که این ایرلاین در ادامه ی راه با نام اوا ایر فعالیت کند.

در اکتبر سال ۱۹۸۹ این شرکت که به نشانی یک شرکت تازه ساختن تک ودو می کرد، ۲۶ مدل هواپیمای مختلف ازبوئینگ و مک دانل داگلاس را به مبلغ ۳٫۶ هزارمیلیون دلار عبرت داد. این ایرلاین حتی مقدماتی مقصد اروپایی خود را در همان سال به وین دارالاماره کشور اتریش، برگزار نمود. هیچ می دانید که اوا ایر در سال اول فعالیتش چه حشمت در آمد کسب کرد؟ ۴۰ هزارهزار دلار! در سال ۱۹۹۲ زمانی که این شرکت اولیه هواپیمای بوئینگ ۷۴۷-۴۰۰ خود را قبض کرد، کلاس پروازی اکونومی د لوکس (Economy Deluxe) که اتفاقا بین مسافران هم زیاد با استقبال آشکار شد را در مقصد های پروازی خود به لس آنجلس راه اندازی کرد.

برای مقدماتی بار در جهان بود که، اوا ایر این کلاس پروازی را برگزار می کرد. یقیناً این کلاس پروازی ابعاد اول به عنوان اور گرین دلوکس و بعد تر به نشانی الیت کلاس (Elite Class) مستحیل مسخ نام داد. تا سال ۱۹۹۴ اوا ایر به ۲۲ مقصد بین المللی در جهان اوج گیری های منظم رزین کرد و هرسال بیش از ۳ میلیون سالک راه پیما را جا به جا می نمود.

در سال ۱۹۹۵ این شرکت برملا کرد که در آمد سال قبلش مبلغی هم پایه ۱٫۵ میلیارد دلار بوده است. این شرکت در حال حاضر یکی از ۸ شرکت هواپیمایی است که ۵ آرتیست هستند و از خدمات فرازین برای مسافران استعمال می کنند.

شرکت هواپیمایی کانتاس

این شرکت هواپیمایی از زمره ی با قبلی ترین شرکت های هواپیمایی است که همچنان در سطح دنیوی کلی فعال است. شرکت هواپیمای کانتاس، در حال حاضر به بیش از ۸۵ مقصد گوناگون در سر تا سر دنیا صعود پرپیچ اعمال می دهد. شرکت هواپیمایی کانتاس، ناوگانی مدرن و حتماً پرسنلی اضافه جوان دارد و به همین خاطر هرگز جزء تاپ :صفت عالی ایرلاین های جهان از لحاظ کیفیت خدمت ها و هم تنوع غذایی در کترینگ های هواپیمایی جهان محسوب می گردد.

آشنایی با پردرآمدترین ایرلاین های دنیا

این شرکت هواپیمایی که در اصل با لفظ کوانتاس نیز خوانده می شود، شرکتی هواپیمایی متجاوز فعالی است که حامل پرچم کشور استرالیا است. با توجه به طرح لوگوی کانتاس، این شرکت را حتی گاهی کانگوروی مرغ نیز می نامند.

این شرکت بزرگ هواپیمایی در سال ۱۹۲۰ و در شهر سیدنی تاسیس شد و همانطور که از سرآغاز تاکید کرده ایم، در حال حاضر بزرگ ترین شرکت هواپیمایی استرالیا از نظر حد ناوگان و مسیرهای پروازی در جهان به شمار می رود.

این شرکت توانسته است برای نمودن ی خدماتش و ایضاً کسب جوایز متعدد برای همین امر، خرسند و اعتماد مشتریان غزارت را در جهان کسب کند و به همین دلیل می توان این شرکت کهنه و جدید را یکی از شرکت های هواپیمایی پر مختصر القصه جهان دانست.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.