به جاده‌های سبز خوش آمدید...

۱۰ تفریح برای انجام دادن در بارسلونا

تفریحات بارسلونا

بارسلونا شهری است که مجددا به آن خواهید رفت.در ساحل مدیترانه،نقطه ای برای غذاهای عالی،ساحل های زیبا و فرهنگی بینظیر میباشد،شهری پر از زندگی و گاهی نیز عشق میباشد. با توجه به آهنگ رافاس وِین رایت که میگوید: هیچ چیز قابل مقایسه با بارسلونا نیست. باید در بارسلونا باشید تا تمام زیبایی معماری را ببینید، نه تنها جاذبه های کارهای گائودی بلکه کوچه های پیچ واپیچ بخش و همی معماری و ساحل ها و زیبایی های اغوا کننده ی بارسلونا. با وجود بستنی های بدبو در ساحل و یا شبهای بارهای کثیف بارسلونا، چیزی برای هرکس در زیباترین شهر اروپا وجود دارد. در این مقاله با ۱۰ تا از تفریحات بارسلونا آشنا می شوید.

کار های مدرن برای انجام دادن در بارسلونا
کار های مدرن برای انجام دادن در بارسلونا

خودتان بستنی گردوییتان را درست کنید

در آیزکریم و دوستان،سفارش ژلاتین تکه شده جالب و یجورایی احمقانست.با برداشتن یک سینی شروع میکنید،طعم مورد نظرتان را انتخاب میکنید(مثل انبه یا کیک پنیر) و با ۲ انتخاب عالی تمام میشود.تمام بستنی ها اسم های بامزه دارند مثل تام ناراحت،ویلی وحشی و خانوم خیالی،و محصول نهایی صورتی احمقانه دارد!

خودتان بستنی درست کنید
بستنی گردویی

شیرینی هَپی پیلز را بچشید

نه،هَپی پیلز اسمی مستعار برای چیزی غیر متعارف نمیباشد.درواقع این اسم،اسم یکی از اعتیادآورترین فروشگاه های آبنبات است.هَپی پیلز انواع دیگری از شیرینیجات و شکلات های ژله ای را نیز ارائه میدهد مثل داروخانه ای که انواع قرص را دارد.شما میتوانید سایزهای مختلفی از این شیشه های آبنبات بخرید و حتی یک انتخاب بسیار کوچک که نشان دهید آبنبات باز هستید.

شیرینی هپی پیلز
شیرینی هپی پیلز

نمونه های نوشیدنی محلی بارسلونا

مکان ارائه ی مُریتز،کارخانه ی محلی و رستوران فابریکا مُریتزبارسلونا یک پیش غذای عالی(عالی برای گروه)سرو میکند در کنار انتخاب نوشیدنی مُریتز.نوشیدنی مُریتز دقیقا “کاتالن “است و بر اساس یک دستورالعمل ۱۵۰ سال پیش است،در کنار منوی رستوران این نوشیدنی محلی و غذای مخصوص آندالوزین وجود دارد.اگه به دنبال تجربه ی یک پیش غذای کاتالن هستید،مستقیما به اینجا بیاید.

نوشیدنی محلی بارسلونا
نوشیدنی محلی بارسلونا

پارک سیتادل بروید

یکی از سرسبزترین فضاها در بارسلونا،به وسعت ۷۰ جریب،این پارک دریاچه ای با سرچشمه اش و همینطور آبشاری به نام کاسکادا دارد.برای خوشگذرانی شما میتوانید قایقی اجاره کنید و در اطراف دریاچه به آهستگی پارو بزنید.سراسر پارک گروهی از مجسمه های بسیار بزرگ وجود دارد مثل ماموت پشمی(یکی از چند مکان خود بارسلونا)که به صورت نقطه چین دیده میشود.پارک بسیار مکان ایده الی برای پیاده روی های طولانی،خوابیدن زیر نور خورشید و پیکنیک رفتن با دوستان است.

پارک سیتادل در بارسلونا
پارک سیتادل در بارسلونا

سیاحت کارهای هنری مایرورای

درحالی که خیلی از مردم به خاطر کارهای هنری پیکاسو و گائودی به بارسلونا می آیند.موزه ی مایرو مکان جذابی برای کارهای هنری این هنرمندان است.کارهای جُون مایرو-شامل طرح ریزی مشاغل،نقوش روی پارچه،برنزها و نقاشی هایی که در سال آخر عمرش کشیده است-مجموعه ی بسیار عالی از پیچیدگی ها و سادگی های هنری میباشد.یکی از اتاق ها عکس هایی از خودش و کتابخانه ای از مجموعه کتاب های شخصی مایرو داردبیرون موزه باغچه ای وجود دارد که پر از مجسمه است ویک مکان عالی برای استراحت میباشد.

 کارهای هنری مایرورای
کارهای هنری مایرورای

در بار لوکس بارسلونا جین و تانیک بخورید

در ویلا دِ گرسیا قرار دارد،اِل سیکلیستا مکانی صمیمی ،به سبک وضع روانی،فضایی کوچک،طراحی با گردشی خارق العاده در ذهن(و یا شاید همه تحت تاثیر خوردن مشروب است).با وسیله هایی بازیافت شده دکور شده است،روی دیوار دوچرخه ی آویزون شده میبینید،پره های چرخ از میزها وارونه شده و دستگیره های در،از دسته دوچرخه درست شده است.مردمان بومی،برای مهمانی هایشان گروهی به این بار می آیند،نوشیدنی محلی(نوشیدنی مُریتز اِپیدُر در راس وجود دارد)،و بیشترین انتخاب آنها جین و تونیک ۵ یورویی میباشد..اِل سیکلیستا همچنین موسیقی های زنده و متن های متنوع ارائه میدهد. به خاطر داشته باشید،بعد از مشروب خوردن رانندگی نکنید.

 

همبرگر در ساحل

کافه برگر ساحلی بارسلونا ۷۰ تم الهام شده دارد،که این کافه را میعاد و مکانی برای همبرگر در بارسلونا کرده است.هم بومی ها و هم گردشگران در داخل خانه کازیویی دنج دارند و نیز ایوانی در خارج خانه(که در ماه های سرد،گرمش میکنند).انتخاب هایی برای یک گیاه خوار،گرینزیلا با لایه ای از قارچ،گوجه فرنگی پخته،آووکادو،چارد قرمز(نوعی گیاه)،سس واسابی وکلوچه ی کنجدی میباشد.و این غذا ها را با نوعی نوشابه ی جدید تکمیل میکنند مثل سانست بُلوار به همراه دم کرده ی شوید در وُدکا،شربت ماندارین،سفیده ی چسبناک تخم مرغ.فضای اینجا واقعا شبیه کازینوی ساحلی است-وپرواضح است زیرا ساحل دقیقا کنار واقع شده است!

 

همبرگر در ساحل بارسلونا
خوردن همبرگر در ساحل بارسلونا

سیاحت تفریحات شادمانه ی شبانه ی در بارسلونا

با وجود آب و هوای گرم،پوشش اختیاری در ساحل،ازدیاد فرهنگ های مختلف وانجمن دوستانه ی قابل قبول اِل جی بی تی،بارسلونا مقصدی مفرح در طول سال است.تعداد زیادی از تفریحات شادمانه در بارسلونا در همسایگی شمپل(گاهی اوقات نیز گیَمپل تلفظ میشود)هست.کاباره های اَرِنا(یک سری ۳ تایی)هر شب هفته مشهورند،در صورتیکه میهمانی های بزرگی مثل فستیوال سرکویت،پراید و بییِر ویک،در مواقع دیگر سال،جمعیت اِل جی بی تی را به خیابانها می آورد.برای تیپ های تفریحی بیشتر در بارسلونا،سفر تفریحی به بارسلونا را در اینجا بخوانید.

 

در ساحل نوشیدنی مخلوط بنوشید

یک چیز زیبا در بارسلونا جو آرام آن میباشد.در ساحل به دستفروشهایی برخورد میکنید که آنها نیز همه از اینکه به شما نوشیدنی میفروشند خوشحال هستند، بطری های نوشیدنی و حتی نوشیدنی مخلوط(مُجیتو را انتخاب کنید!).آنها معمولا ۵یورو هستند اما اگر میخواهید پس انداز کنید،میتوانید خودتان تهیه کنید:در نزدیکی راس یکی از مغازه های در دسترس جایی که خودتان میتوانید نوشیدنی را ۱یورو بخرید.پیکنیک در ساحل یک ایده ی عالی میباشد،و فکر کردن به رفتن به یکی از رستوران ها،تجربه ای سخت و طاقت فرسا از جنگی بین تعداد زیادی توریست گرسنه است.اُه!

نوشیدنی مخلوط در ساحل بارسلونا
نوشیدنی مخلوط در ساحل بارسلونا

دوچرخه بگیرید!

بارسلونا پروژه ی مردمی شهر دوچرخه را دارد،تا رفتن به اطراف را راحت کند،به جزبرای تپه های متوالی.همچنین آژانس های مسافرتی ای وجود دارد که تور با دوچرخه برگذار میکنند،معمولا در بیشتر سایتهای توریستی گذاشته میشود،ساحل و حتی گاهی توقف هایی برای غذا.خیلی راه جالبی برای سیاحت بارسلوناست-مخصوصا به خاطر اینکه شهر تقریبا بزرگ است و میتواند چالش برانگیز باشد.دوچرخه سواری برای سوزاندن کالری های اضافی داخل بدن راه بسیار خوبی است.

دوچرخه بگیرید
دوچرخه سواری در بارسلوانا

کجا بمانیم

هتل کلاریس هتل ۵ ستاره ی بسیار خوبی است که در قصر قرن نوزدهم بارسلونا واقع شده است.فقط کمی از بلوک های مجسمه ی لا ساگرادا فَمیلیا،این هتل هنری مشخصه ی یک کار هنری است،با استخر روی سقف وبهار خواب.قیمت هراتاق شبی ۲۰۰ یورو است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.