به جاده‌های سبز خوش آمدید...

جاذبه های گردشگری مسکو روسیه

moscow

مسکو پایتخت روسیه ، در رودخانه ماسکو در شعبه فدرال مرکزی واقع است مسکو پر جمعیت ترین شهر روسیه و اروپا است . این شهر بزرگترین شهر روسیه و شمالی ترین شهر در جهان است در عین حال مسکو از یک آب و هوای قاره ای مرطوب برخوردار است .

جاذبه های گردشگری moscow
جاذبه های گردشگری moscow

و معماری آن ، احیای شده در سطح جهان است مسکو دارای یکی از معماری های تجدید یافته در سطح جهان است . برخی از سازه های برجسته آن شامل ۷ خواهران است که در طول دوره استالین احداث شد . این ابنیه شامل ۷ آسمانخراش عظیم است که سراسر شهر را در حدود یک فاصله برابر از کرمابین در بر گرفته اسشت که در مابین مقر کلیسای کاتدرال گشت باسیل است در عین حال ، عمارتهای پیازی با شکوه آن ، کلیسای جامع مسیحیان این شهر بحث عنوان ساویور با سقف های دارای پوشش طلایی ، موزه پوتکین هنر های زیبا و میراث فرهنگی از جمله مکان های مهم و بزرگ از لحاظ سبک و معماری ساخت است .

در طول پیاده روی از اکثر موزه های ذکر شده در روسیه گالری ترتیاکرف یک گردشگر را به سوی آثار نقاشی های باستانی روسیه و نقاشی های قبل از انقلاب کبیر روسیه و ترکیبی از آثار هنرمندان معروف معاصر روسیه سوق می دهد . از اینجا می توانید هر کسی به موزه هنرهای زیبا پوتسکین داشته باشید که مجسمه های قدیمی و حال حاضر در کنار آثاری از تمام نقاشان معروف هر عصر مثل آثار پابلوپیکاسو و کلاود مونت را مشاهده خواهید کرد . موزه تاریخی ملی روسیه نیز بازدید های زیادی از سوی توریست ها به دنبال دارد. در اینجا وارد خط تاریخچه روسیه می شوید .

ازدیدگاه هنرهخای عملیاتی ، تئاتر و اختاسکوف بر تئاتر بولشوی و تئاتر مالیی ، از جمله مواردی هستند که شما باید برای آنها تجزیه و تحلیل مدرن آثار کلاسیک و توصیه مجله گردشگری جاده های سبز, از آنها دیدن نمائید .

جاذبه های گردشگری moscow
جاذبه های گردشگری moscow

برای کنسرت های رقص باله ، راک و پاپ و دیگر اجراهای موسیقیایی کنسرت ایالتی روسیه و جاذبه موسیقی بین المللی مسکو ، مکان های اجرا به شمار می رود . اگر تمام مواد فوق آتش شما را برای فرهنگ روسی خاموش نکرده است یک بازدید از سیرک های مسکو و سیرک مسکو در شهر اس و تنوس دارد کمک شایانی به شما می کند . مسکو و سنت پترزبورگ ، تاثیر گذارترین شهرهای روسیه هستند . تعداد زیادی از جاذبه های گردشگری مسکو هر ساله ، میلیون ها گردشگر را جذب این مناطق می کند . یک بازدید از پارک مرکزی فرهنگ و آسایش ، نشانه ای برای اکثر اعضاغی خانواده است . این پارک حاوی جاذبه های گردشگری کودکان ، زمین های تنیس و دیگر اماکن ورزشی است . در عین حال شما می توانید از باغ شکوچنی ، قدیمی ترین پارک در مسکو یا پارک این مایلوسکی یکی از بزرگترین پارک های شهری در جهان دیدن کنید .

اگر بخواهید اطلاعاتی درباره نقشه روسیه داشته باشید . باغ آکادمی علوم را برای ملاقات انتخاب کنید .

بیش از ۲۰ هزار نمایشگاه زنده مختلف از گونه های گیاهی بخش های مساحت جهان   مجهز به آزمایشگاه برای انجام تحقیقات علمی وجود دارد .

برای یک گردشگر برخی در مسکو یکی از برجسته ترین فعالیت ها به شمار می رود . مربیان با تجربه برای کمک به شما در تسلط به ساده ترین تکنیک ها براثی حرکت روی برف در دسترس   هستند .

شایان ذکر است که این ورزش تنها در طول فصل زمستان   امکان پذیر است که در ماههای دسامبر و فوریه است . یک ملاقات از مرکز آموزشهای یوی گاگارین برای منجمان ، ستاره شناسان و   خلبانان نظامی ، تجربه ای بسیار جالب برای شما فراهم خواهد کرد . یک نیروی جاذبه بزرگ را تجربه کنید وقتی که ورود به جو زمین را شبیه سازی می کنید و قادرید .تیروهایی را شناسایی کنید که در طول پرتاب موشک به فضا و پرواز در مدار ر ا تجربه خواهید کرد . مسکو ارائه دهنده خدمات پیاپی سقوط آزاد حاصل از پریدن در نقطه آزاد در ایام تعطیلات است .

از تجربه برخورداری از کنترل چتر نجات برای ۴ تا ۵ دقیقه تا رسیدن به زمین لذت ببرید .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.