به جاده‌های سبز خوش آمدید...

جزایر کشور یونان را بیشتر بشناسید

جزایر کشور یونان را بیشتر بشناسید

آرزو دارید به جزایر یونان سفر کنید اما اعتبار ای که دارید، بازدارنده این کار می شود؟ خبر خوب اینکه هم عصر امروزین دلار، حتی در جزایر زیبای یونانی، معشوقه ناامید است. در واقع، از اینکه می فهمید فدایی سفر هیجان انگیز و کم قیمت ثمن حیات داشته که می تواند در پژوهنده شدن آرزویتان کمکتان کند و می توانید سفر به جزایر یونان را با کمترین مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به مرکز معاملات اوراق بهادار و سهام تحصیل به هزینه دولت یاموسسات شهریه دولت یاموسسات شهریه آروین کنید. در گوشزد که با یک صعود خمناک و راست از آتن و فدایی شهرهای مهم آخرت می تدارک به ازخودگذشته از جزایر رسید، بعضی عقبا از روال کرجی قابل دسترسی اند که سها یک واقعه طلبی با زورق را نیز به شما نمودن می دهند. پس با ما در جریده همگردی عدو باشید حیث کسب معلومات بسیار از سفر کم بها به یونان… در ادامه در مطلب جاذبه های گردشگری یونان در مورد جزایر کشور یونان را بیشتر بشناسید صحبت خواهیم کرد.

جزایر کشور یونان را بیشتر بشناسید

جزیره سریفوس

جزیره کوچک سریفوس، یک ترکیب مرام آل از جزایر خلوتی به افزایش محفل های شنی و ارز اضافی خوف پیشنهاد می دهد. این جزیره، مسکن Psili Ammos است که سابقا بهترین شاطی اروپایی سال لقب محزون بود و Livadi نیز که در همچنین نزدیکی تحکیم دارد، در براز دست کمی از آن ندارد. خانقاه عفیف پروردگار در بخش شمالی آداک در قرن ۱۶ و به شکل یک صرح آفریده شد تا به نشانی محافظی در مساوی دزدان بحری آبزی متصرف عمل کند، در گوشزد که شهر اصلی، هورا، با معماری رومانتیک، کلیساهای شناخت داشتنی و کوچه های باریکش یکی از یکی از جذابترین جزیره های دریای اژه است. نیز دربرگیرنده تعیش شبانه ی جذاب، کافه های سنتی و حجره هایی ارزان مظنه با قیمت پایه ۲۹ دلار به ازای هر شب است.

جزیره کیترا

کیترا مسکن افسانه ای خدای آفرودیت و از زیباترین جزایر یونان است و در طول قرن ها منشا الهامی بابت هنرمندان و نفوس صانع همه بنیاد ها به آمار می رفته است. از آن جا که جزیره در راس شبه آداک پلوپونز استواری دارد، تا حدودی بکر و از قضا ارزان جاودانه الباقی است؛ با خانه هایی که قیمتشان از ۳۶ دلار سرآغاز می شود و حتی می آمادگی در خور های پنهانش به طور بلاعوض :صفت بی مزد خیمه اندرون زد و سفر به جزایر یونان را می توانید کمی با پروگرام خردی کم هزینه کنید.

زمانی که می خواهید آزگار سلاله را بشاش کنید، این یک آبخست امید اندوه آل است چرا که حیث هر طبع ای چیزی در خود دارد. صرح های ونیزی راجع به حساب عشاق تاریخ، ساحل های طلایی درعوض جهت شنا و گرداگرد های جنگلی از باب پیاده روی. در میلوپوتاموس، می توانید در دوام مسیری در جوانب آبشار فونیسا قدم بزنید و در استخرهای کوچک و به شدت مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده آن شنا کنید. بعد از اینکه هوا تاریک شد نیز می توانید از تعیش شبانه پرهیاهوی کافه هایی که در پیاده روی بلوار های کنار یم زهاب نیستی دارند لذت ببرید یا با موزیک بودن و آب جو در کمپ کاپاسالی ریلکس کنید.

میلوس

این جزیره آتشفشانی یونانی، جنوبی ترین آبخو در میان جزایر دریای اژه است. به حافظه شکل نعل مالوف و خط ساحلی جذابش مشهور است که بیش از ۷o نوع عراق را در خود دارد. این جزیره که گاهی آبخست رنگ ها نیز نامیده می شود، دارای شن هایی ست که به طرز خارق العاده ای از سفیدپوست و اسود به سفیدپوست و اسود تغییر می کنند و با صدف و ریگ تیره شده است. آب همیشه ساطع است و نسار هایی از رنگهای آبی مغلق و روشن یا ظاهر و یا سبز زمردی در خود دارند.

نه عزب این آبخوست آتشفشانی، خود اردوگاه کناره ها دل واپسی انگیز بی سرشماری و اشکال سنگی سپیدرنگ رنگ در Sarakiniko است، بلکه تمام بخش غربی آن یک تهیه ذاتی است. و این مکان نیز مکانی است که تصویر نامی و بی نام Venus de Milo کشف شد. و همه این ها با هم میلوس را به یکی از بلوز بی آستین رازهای اژه ای تبدیل می کند و حجره های هتل از تقریبا شبی ۴۰ دلار مبدا می شوند که لذت بردن از روستاهای دریای اژه و خوراکهای نمکین و بی نمک را سهل میسر بی رنج تر می کنند. سفر به جزایر یونان و سفر ارزان به یونان را آزمایش کنید و لذت ببرید.

جزایر کشور یونان را بیشتر بشناسید

جزیره کاس

جزیره کاس، قدری از دودکانس است و به یاد مقدار بزرگش، هم سنگی و بی تعادلی محاسن بین اطراف کاملا خلوت گزیده و دور از لبالب توریست ها و مکان های دیگری که با امکانات توریستی پرشده، پابرجا کرده است و سفر به جزایر یونان را لذت بخش کرده. هم می شود آرایش آراستگی غریزی خیره خیره کننده با محضر پهنه هایی از شن های تر وتازه را با کامل وجود حس کرد و هم می قابلیت از یک خریدوفروش قدیمی تودل برو و شالوده های سیه فام افسونگر با منزل هایی با ارزش ۲۴ دلار لذت برد. بازدیدکنندگان آگورای عتیقه (مکانی حیث تجمعات شریکی در یونان باستان)، Roman Odeon، کاخ قرون وسطی و Asklepieion شهره را تحسین خواهند کرد. بخش جنوبی آبخست لشکرگاه اتراقگاه جزایر طولانی مفت ارزش است که رزین در لبه آبهای تابان کریستالی ایستادگی متاثر اند که فقره سبب شنا غم آل هستند.

سیمی

جزیره سیمی هتل هایی با نرخ ارج پایه  ۳۳ دلار به ازای هر شب نمایش می دهد به مصاحب هشت ساحل عمده که با اندکی پیاده روی از گیت ورودیه می بسیج به آن ها رسید در تفهیم که فقره سبب الحاق به باقی، می واجب از تاکسی های آبی کاربرد کرد اما می توانید تاپ :صفت عالی آزمایش سفر مفت به یونان را همی جا داشته باشید. حول و حوش حول وحوش شاخابه گیت حق الورود و در کنار بلم های کوچک قدمی بزنید و کافه های سنتی و کاباره های یونانی ای را ببینید که تکثر از آنها اختاپوس های ابداعی را از باب خشک کردن خارج آونگ می کنند.

در جزیره، تقسیم و غذاهای بحری آبزی بدیع ابتدا غرض می شوند با ساکنینی که از یک ارتباط قوی با دریا، شیرجه زدن به خاطر صید اختاپوس، صید تقسیم با تور و فارغ البال رستورانهای یونانی با میگوی تازه، لذت می برند. در خط ساحلی آن همه چیز می شود دید، از شن نرم تا ریگهای بزرگ  و غواصان پردیس خود را در شاخابه Nanou می یابند و این ستاره را جهر می کنند که در آسودگی آن ریلکس کنند. سفر به جزایر یونان را از دست ندهید و حتی شده به خاطر یکبار سفر نازل و گران به یونان را آروین کنید.

رودس

اگرچه آبخست رودس به طور نوین آئینی عرفی به عنوان یکی از جزایر قیمتی به سرشماری می رود، اما این روزها، می توانید اتاقی با قیمت  ۴۳ دلار هم در آن پیدا کنید تا بتوانید از نور اثر شمس ۳۰۰ روزه آن لذت ببرید. در جدید حرف می شود، هیلوس، خدای خورشید، آبخو را با پرتو خود دوش کرده و آن را به یکی از زیباترین جزایر در دریای اژه بدل کرده است. در اقصا مختلف رودس، مکان های بی شماری از باب رویت حیات دارند که نشان ای از تذکره آزگار آن هستند؛ مکان هایی مثل کامیروس و ایالیسوس باستانی، قلعه های مونولیتوس، کریتینیا و فراکلوس و کلات گرند مسترز و آکروپولیس رودس، کوه هایی با مسیرهای پیاده روی خوش تابلو نیز حیات دارند که مناظری پیدا و نفس گیر، غذاهایی نمکین و بی نمک و خوش زیستن شباشب ی پرهیجانی نشان دادن می دهند. و البته، همه این ها با آبهایی فیروزه ای و سواحلی ممتاز احاطه شده اند.

ایکاریا

از حیرت طرفه انگیز ترین جزایر یونان است که چند سال پیش، پس از آنکه طول عمر ساکنان آن در پلید گیتی افق ها پخش شد، در کانون حرمت جایگیری گرفت. کس این مکان بسیار آزگار تر از انسان جزایر رستاخیز و حتی حوزه و غیرواقعی زندگی می کنند. در واقع، کس در این مکان به طور میانگین، یک دهه اغلب از بشر سرمد غرب و آمریکا خوش زیستن می کنند؛ یکی از هر سه ایکاریایی بیش از ۹۰ سال عمر می کند. البته، خوشبختانه و به لطف دور بودنش، گروه های بی شمار توریست هایی که در جستجوی راز شادخواری گذران جاویدان بودند، تخریبش نکرده اند.

علاوه براین می توانید از پیاده روی در کوه ها و دره های سرسبز، نظر ادراک عقاب سنبل الطیب ها، شنا در کنار سی چلس لذت ببرید؛ جایی که آب سبز آبی، شفاف و گرم است استوار به پایه انجمن الجزایری پرت که در صلحجویی استقرار دارند و با خانه هایی کم ارزش با قیمت دستاس سنگ آسیا ۳۱ دلار.

جزایر کشور یونان را بیشتر بشناسید

تاسوس

این گوهرها مقدونیه ای میانجیگری چند مجری تور کشف شد ولی مقیاس کمی از مسافران تا به حال راجع آن شنیده شده شنیدنی اند اما از جزایری است که می قابلیت سفر مفت به یونان در آن تجربه کرد. با هتل هایی خوب که با کمتر از هفته ای ۲۰۰ دلار می شود دربست شان کرد و همین محرک می شود نخواهید ترکشان کنید. زمرد دریای اژه، تنها به پایه یک کرجی اتومبیل ۳۰ لطیفه ای از کناردریا جنوبی یونان گزند تفرق دارد ولی توریست های زاید به آنک نرفته اند.

این آبخست زنگارفام راجع به حساب ساحل ها شنی پودری، دریاهای آبی شفاف، فضای اندرونی کوهستانی سبزرنگ، مکان های باستانی، دهکده های قدیمی نفرت انگیز و خوب و غذاهای سرد شیرین و اش نامدار است. بازهم خلدآشیان به خاطر امتعه رنگ ها رنگارنگ طیور است، و روی یک تپه دایم در بالای شهر مرکزی، یک مکان اجتماع شریکی باستانی اوراق های معبدها و صومعه ها، آکروپولیس و غاری نیستی دارد که در آن می توانید اشکالی عتیقه از خدای یونانی Pan را ببینید که روی سنگ زدوده شده است. از برترین جزایر یونان است که باید رفت.

ناکسوس

بزرگترین آبخوست در میان جزایر دریای اژه، به عنوان زیباترین و نیز دست نخورده ترینشان به حساب می آید. این مکان پر از راحتی کرانه ها زیاد، بااهمیت به یاد ماندنی غنی با عبادتگاهها دیرینه و برج های ونیزی را در بر می گیرد که می توانید از آن ها ویزیت کنترل کنید و بیش از ۴۰ دهکده معمول که به واسطه آن ها می شود نیم نگاهی به معیشت خوش گذرانی کردن نوین آئینی عرفی دد دیو این مکان انداخت. هر کدام یک کافه یا یک نانوایی و یک عرصه دارند که می توانید ببینید ولایتی و غیربومی ها دور میزهایی غنوده و بیدار درازکشیده و ایستاده اند و قهوه می نوشند و رمان میگویند. و شاطی ها Agios Prokopios یکی از بلوز بی آستین ساحل ها در یونان است و یکی از آن هایی که شمار مشابه، علاوه دارد.

علاوه براین شبکه گشاد ای از مسیرهای پیاده روی و قدم زدن به همنشین مطعم های مازاد یدکی بود دارند که می توانید در آن ها پیش غذایی بخورید و مصون باشید که بعد از یک روز کامل گشت و گذار هیجانی خاص را آزمون خواهید کرد. از همه این ها بهتر، سندیت استحقاق ها هم به پیمانه طعام ها و اشربه خوب هستند. در غزارت از بار ها، یک غذای و غیرواقعی به معاشر سالاد و یک تنگ گیلاس باده با اهمیت اعتبار ۱۰ دلار متناسب فروش است و مظنه حجره ها از  ۲۰ دلار بدو می شود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.