به جاده‌های سبز خوش آمدید...

جاذبه های گردشگری موناکو

یکی از بزرگترین اشتباهات رایج در موناکو این است که موناکو یکی از شهرهای فرانسه است. در صورتی که موناکو نزدیک به ۷۱۹ سال است که یک کشور مستقل است و فقط موقعیت مکانی آن در کشور فرانسه است، همچون کشور واتیکان در ایتالیا. به هر حال اما همه ی ما می دانیم که در تورهای فرانسه، بعد از پاریس، محبوب ترین مقصد گردشگری برای توریست ها، موناکو می باشد و اگر شما هم قصد دارید تا به این مقصد فوق العاده لوکس سفر کنید، در این مقاله با ما همراه باشید تا با جاذبه های گردشگری موناکو آشنا شویم.

جاذبه های گردشگری موناکو
جاذبه های گردشگری موناکو

کلیسای جامع موناکو

یکی از جاذبه های گردشگری موناکو، در خیابان مارتین آن قرار دارد. کلیسایی که شما را به قرون وسطی می برد، به نام «کلیسای جامع موناکو».

بهترین زمان برای بازدید از این مکان، در زمانی ست که درهای آن باز می شود یعنی اول صبح. در کلیسای جامع موناکو، قبر «گریس» فرزند شاه grace قرار دارد . این کلیسا در به قرن ۱۹ ساخته شده است.

کلیسای جامع موناکو
کلیسای جامع موناکو

باغ اکزوتیک موناکو

حدودا ۳۵ هزار تومان باید برای بلیط ورودی این باغ پرداخت کنید و یکی از زیباترین جاذبه های توریستی دنیا را به تماشا بنشینید. این باغ جالب و دیدنی که در خیابان جاردین اکسوتیک قرار دارد، یکی از متنوع ترین گونه های گیاهی را در درون خود جای داده است.

البته اگر تصمیم دارید که در سفر خود به موناکو از باغ اکزوتیک موناکو دیدن کنید، باید بدانید که برای این کار تا ساعت ۱۸ بیشتر وقت ندارید (برخی از مواقع تا ساعت ۱۹ هم باز هستند و البته ساعت ورود آن هم ۹ صبح است). همچنین این باغ یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری فرانسه و البته موناکو محسوب می شود. یکی از جاذبه‌های توریستی فرانسه، تپه‌ی سنگی موناکو می باشد.جالب است بدانید که باغ اکزوتیک موناکو، بر روی این تپه قرار دارد.

باغ اکزوتیک موناکو
باغ اکزوتیک موناکو

دیگر جاذبه‌های گردشگری موناکو:

سایر جاذبه‌های گردشگری موناکو شامل موارد زیر می‌باشند:

  • موزه‌ی اوشن گرافیک (Oceanographic Museum) در موناکو
  • قلعه شاهزاده (Prince’s Palace of Monaco) در موناکو
  • رود فرنچ ریوِرا (French Riviera) در موناکو
  • اپرای مونت کارلا (Opéra de Monte-Carlo) در موناکو
  • جاردین اکزوتیک در موناکو (Jardin Exotique de Monaco)
  • ساحل لاروتو (Larvotto Beach)

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.