به جاده‌های سبز خوش آمدید...

۱۰ جاذبه توریستی برتر انگلیس

استون هنج

انگلستان یک محل عالی برای بازدید مسافرانی است که اولین و یا چندمین سفر خود به خارج از کشور را تجربه می‌کنند. این تا حدودی به دلیل است که موانع زبان برای کسی که به زبان انگلیسی صحبت می کند وجود ندارد، هر چند که در اینجا می‌توانید زبان‌هایی از سراسر جهان را بشنوید. بازدید کنندگانی در اولین مسافرت خود هستند ممکن است بخواهند که فقط به بازدید مکان‌های برجسته بروند، مانند وست مینستر ابی و یا خرید در نایتسبریج در لندن و شاید بازدید از یک شهر دانشگاهی و یا استون هنج. برخی بازدید کنندگان ممکن است پیاده روی در صحراها، بررسی گوشه‌ها و مخفیگاه‌های روستاهای زیبا، و یا کاوش میراث انگلیسی خود را انتخاب کنند. با وحود بهترین مکان‌ها برای بازدید در انگلستان، آن برای همه چیزی ارائه می‌دهد.

  1. برایتون

برایتون

برایتون در ساحل ساسکس از اواسط قرن ۱۹ به یک تفریحگاه ساحلی محبوب تبدیل شده است. بخش عمده ای از محبوبیت آن به دلیل نزدیکی به لندن است که با داشتن مسافران روزانه خود بسیار محبوب است. بخش ساحلی دارای خانه‌های قدیمی ویکتوریایی دلپذیر است که امروزه امکانات رفاهی توریستی را ارائه می‌کند. بازدید کنندگان علاقه مند به پیاده روی بر روی کاخ اسکله معروف و یا تحسین باغ سنتی انگلیسیی هستند. این شهر دارای یک زندگی پر جنب و جوش شبانه است، و همچنین خانه بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران است.

  1. لیک دیستریکت

لیک دیستریکت

لیک دیستریکت در کامبریا در شمال غربی انگلستان خانه بزرگترین پارک ملی کشور است. منطقه کوهستانی برای پیاده‌ روی و کوه نوردی شناخته شده است. این یک مقصد توریستی محبوب است که بیش از ۱۵ میلیون بازدید کننده در سال را به خود جذب می‌کند. این پارک دارای مرتفع‌ترین کوه‌ در انگلستان یعنی Scafell Peak، و همچنین طولانی‌ترین دریاچه یعنی Windermere است. برخی ممکن است پیاده روی آرام را از طریق دره ترجیح دهند در حالی که آنها از آثار ویلیام وردزورث، شاعر معروف قرن ۱۹ دیدن می‌کنند، یا برای دیدن منظره‌ها سوار قطار می‌شوند.

  1. سنت ایوس

سنت ایوس

سنت ایوس در ساحل واقع شده است که اگر چه یک شهر سابق ماهیگیری است اما هنوز هم تنها بندر در کورنوال جنوب شرقی انگلستان را دارد. امروزه این شهر زیبا تقریبا ۱۲۰۰۰ نفر جمعیت دارد که یک تفریحگاه تعطیلات محبوب است و در سال ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ به عنوان بهترین شهر ساحلی انگلستان انتخاب شد. کفش پیاده روی راحت برای رسیدن به تپه، خیابان‌های باریک سنگ فرش شده ضروری است که آنها با ساختمان‌های عجیب و جالب و گالری های هنری پوشیده شده اند.

  1. باث

باث

باث نام خود را به این دلیل گرفته است که توسط رومیان در ۶۰ میلادی، به دلیل چشمه‌های آب گرم در اینجا حمام‌هایی ساخته‌اند. این شهر اوج محبوبیت خود را در سال جورجیایی به دست آورد زمانی که ثروتمندان در اینجا برای چشمه های معدنی می‌آمدند. علاوه بر مشهور بودن به خاطر آب، شهر همچنین یک نمونه عالی از معماری جورجیایی است. این شهر امروزه دارای عرصه فرهنگی فعال، با تئاتر زنده و ناهار خوری خوب است. این شهر در جنوب غربی انگلیسی یک پایگاه خوب برای بازدید از استون هنج یکپارچه است.

  1. کمبریج

کمبریج

کمبریج یک شهر تاریخی است که در حدود ۸۰ کیلومتری شمال لندن قرار دارد و خانه دانشگاه کمبریج، یکی از دانشگاه‌های برتر در جهان است. دانشگاه در سال ۱۲۰۹ تاسیس شد. دانش آموزان خود حدود ۲۰ درصد از ۱۲۳۰۰۰ جمعیت شهر را تشکیل می دهند. پس از تور دانشگاه، مسافران ممکن است برای قایق سواری به River Cam بروند، از مجموعه عظیمی از آثار باستانی موزه فیتزویلیام بازدید کنند، و یا در سراسر پل ریاضی که برخی ادعا می کنند بهتر از پل‌های ونیز است پیاده روی کنند..

  1. ساحل ژوراسیک

ساحل ژوراسیک

شکارچیان فسیل ممکن است مایل به ایجاد یک خط مستقیم برای ساحل ژوراسیک باشند که یک بخش در جنوب انگلستان است که تقریبا از بورنموث تا اکسموث است. قدمت صخره‌ها به ۱۸۵ میلیون سال پیش باز می‌گردد زمانی که قاره‌ها از یکدیگر جدا شدند. موزه‌ها در طول مسیر هر منطقه را توضیح می‌دهند. Charmouth بهترین مکان برای پیدا فسیل است. شکارچیان فسیل و همه بازدید کنندگان باید زمانی را برای پیاده روی در سواحل و یا بازدید از شهرهای کوچک جذاب در طول راه تعیین کنند. هنگام پیاده روی در نزدیکی صخره‌ها مواظب باشید چرا که سنگ‌ها می توانند هر لحظه بیافتند.

  1. آکسفورد

آکسفورد

قدمت آکسفورد به ساکسون انگلستان برمی گردد هنگامی که آن به عنوان Oxenaforda و یا مکانی که در آن گاوها از رودخانه عبور می‌کرد، شناخته می‌شد. امروز آن به عنوان قدیمی ترین دانشگاه در جهان انگلیسی زبان‌ها شناخته می‌شود، که قدمت به قرن ۱۲ باز می‌گردد. این شهر جنوب شرقی انگلستان، مرکز شهرستان آکسفوردشایر است، همچنین دارای بقایای قلعه نورمن و کلیسای جامع مسیح که یک کلیسای کوچک کالج است و کلیسای جامع قرار گرفته در یکی از ساختمان است. از آنجا که دانش آموزان از سراسر جهان برای تحصیل به اینجا می‌آیند، آکسفورد شهر تنوع قومی فراوان است.

  1. یورک

یورک

یورک شهر محصور شده با میراث غنی است که در محل تلاقی رودخانه‌های اوس و فاس واقع شده‌ است. بسیاری از مناظر هیجان انگیز برای جلب توجه بازدید کنندگانی به رقابت می‌پردازند که آنها در امتداد خیابان های سنگ فرش شده در شهر قدم می‌زنند. یکی از نشانه‌های شهر، یورک مینیستر است. این محل فرماندهی کلیسای جامع با آثار قابل توجهی از هنر پر شده است. برج قرون وسطی کلیفورد که توسط ویلیام فاتح ساخته شده بود و توسط هنری سوم در قرن ۱۳ بازسازی شد، منظره‌ای بزرگ برای نمای پانوراما در اطراف شهر است.

  1. استون هنج

استون هنج

استون هنج یکی از محبوب ترین مکان‌ها برای بازدید در انگلستان است که یک بنای تاریخی ماقبل تاریخ در ویلتشایر است. از حدود ۲۵۰۰ سال قبل از میلاد، دوران نوسنگی و برنز مردم شروع به آوردن سنگ‌های غول پیکر از ولز و مارلبرو داون کرده‌اند. استون هنج تا ۱۶۰۰ سال قبل از میلاد تکمیل شد. یک سفر به استون هنج بهترین ترکیب با سفر به ماقبل تاریخ اوبیوری تا شمال است، که حتی یک دایره سنگی بزرگتر دارد که با محدودیت کمتر و گردشگران کمتر است.

  1. لندن

لندن

هنگامی که زمان توصیف لندن می‌آید هر توضیحی مبالغه نیست. لندن پایتخت انگلستان و بریتانیا است و یکی از بهترین بلیط های هواپیما بلیط هواپیما به مقصد لندن است. این شهر شلوغ تاریخی شخصیت دار از کلیسای وستمینستر تا کاخ باکینگهام است. خرید از نایتسبریج تا خیابان کارنابی، سوار شدن در اتوبوس قرمز دو طبقه و مترو که آن به طور مداوم به یاد آور mind the gap است. لندن همچنین برای تئاتر زنده معروف است که لازم است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.