به جاده‌های سبز خوش آمدید...

اسکی در برووتس بلغارستان

Borovets

اگر شما به دنبال یک پیست اسکی، با ارتفاع زیاد و دامنه ای از گل، هستید پس برووتس مکان ایده آل برای شما است. شب زنده داری پر جنب و جوش، مسیرهای پیاده روی اسکی عالی، و بسیاری از فعالیت های برای غیر اسکی بازان همه ی اینها را شامل می شود، و با قیمت های بسیار مناسب ارائه می شود. شما می توانید با سورتمه سواری، و یا با استفاده از Skidoo و toboggans به راحتی رفت و آمد کنید. هتل محبوب فلورا درس اسکی، و آبگرم لوکس، برای استراحت پس از یک روز طولانی و اسکی در برووتس در دامنه های کوه را به شما ارائه می دهد.

Borovets
Borovets

اما این همه نیست و شما می توانید از طیف گسترده ای از کافه ها، و مغازه ها ,کاباره ها .. پس از یک روز سخت از اسکی، با این  سرگرمی ها لذت ببرید.شما می توانید در یک رستوران لوکس کنار آتش استراحت، و لذت بببرید و از غذا های خانگی و محلی آنجا لذت ببرید. برای انتخاب هرکس گذینه ای وجود دارد. استخر شنا، زمین تنیس سرپوشیده، اسب سواری سورتمه سواری، بولینگ، skidoos، خرید مقرون به صرفه، گشت و گذار، اسنوبورد و خیلی بیشتر از اینها برای شما انتخاب وجود دارد. به عنوان بزرگترین کوه بین المللی بلغارستان، برووتس برای رویدادهای اسکی قهرمانی جهان استفاده می شود، و در مسابقات دو بار از جام جهانی اسکی Alpine میزبانی کرده است. در ۱۳۹۰ متر بالاتر از سطح دریا، با pistes تا ۲۶۰۰ متر، برووتس ارائه می دهد ,با فضایی دوستانه، اسکی عالی ودر واقع ارزش باور نکردنی از پول است. و بسیار دور از پایتخت بلغارستان، یعنی صوفیه نیست .. در واقع، با یک ساعت رانندگی تنها طول می کشد. و۳ دقیقه با  تلهکابین شما می توانید یک کلبه ییلاقی با شکوه، همراه با غذا وسونا، که  تا۶ نفر را ساپورت می کند.

Borovets
Borovets

این سفر ارزش بازدید، حتی برای مبتدیان و اسکی بازان پیشرفته و متخصص است، زیرا انواع سطح دشواری در اسکی اجرا می شود. Sitnyakovo-Martinovi Martinovi Barki، Markudjik و Yastrebetz: آنها در این مناطق به ۳ گروه طبقه بندی می شوند.

جذاب ترین ویژگی این مکان در شب بزرگ زندگیتان، کافه ها و میخانه ها است، و حتی در شب نیز میتوانید اسکی کنید. مسیرهای پیاده روی بسیار چالش برانگیز و جذاب، برای اسکی بازان می باشد. بنابراین اگر شما آماده برای رسیدن به “نقطه جوش” از هیجان با وجود هوای سرد هستید،به پیشنهاد مجله جاده های سبز،  این جا مکان مناسبی برای فرار از زندگی روزمره است.

Borovets
Borovets

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.