به جاده‌های سبز خوش آمدید...

جاذبه های گردشگری کیتن بلغارستان

Kiten bulgaria

کیتن، استان بورگاس است و در آنجا به دلیل مکان های تاریخی، سواحل و ویژگی های طبیعی جذاب رفت و رفت و آمدهای مکرری وجود دارد. کیتن به عنوان بهترین مکان بلغارستان و لذت بردن از تعطیلات با توجه به تخصصی که در جذب توریست دارند و بسیاری از گردشگران سراسر جهان را تحت تاثیر قرار داده اند.

Kiten bulgaria
Kiten bulgaria

همچنین در کیتن، رفت و آمد های مکرری در جنوب Primosko خلیجی که در یک شبه جزیره در بلغارستان , که ساحل دریای سیاه در آنجا واقع شده است. محلی باستانی شناخته شده است و به عنوان یک آثار تاریخی  Oroudiza که در آن Urdoviza قلعه تاسیس شده است محسوب می شود. در حال حاضر این قلعه در یک خرابه به عنوان یک نتیجه از حمله ترکیه است، اما بلغارها با موفقیت دست به بازسازی  مجدد پس از اینکه ترک را آزاد کردند زدند.

جاذبه های گردشگری کیتن، استان بورگاس شگفت انگیز و ارزش مند است ,برای گرفتن عکس از آنها به عنوان نگه داشتن یک حافظه پایدار از تماس مستقیم با این زیبایی های منحصر به فرد که مادر طبیعت محسوب می شود بسیار به یاد ماندتی است.

Kiten bulgaria
Kiten bulgaria

کیتن ، استان بورگاس شامل دوساحل می باشد که عبارتند از: ساحل Atliman در سمت شمال و رودخانه Karaagach که هر دو از هم جدا شده و شبه جزیره Urdoviza را بوجود اورده است. این سواحل در آغوش آبهای گرم دریای سیاه،و پوشش گیاهی اطراف آن که مانند درخت خرما و آفتابی داغ و لذت بخش در این سواحل وجود دارد،که این آب و هوای دلپذیر بسیار ایده آل برای تعطیلات در این سواحل است .

کشتی هایی برای گردش شما در دریا و اطراف انجا وجود دارد. همچنین می توانید یک تور طبیعت مقرون به صرفه را انتخاب کرده و گونه های حیات وحش که بسیار شگفت انگیز هستند و در سرزمین اصلی  هست بپیوندید .این جزیره، به اندازه کوه Strandja و جنگل های بارانی بزرگ است.

همچنین تورهای فرهنگی به شما کمک خواهد کرد که با فرهنگ مردم بلغاری آشنا شوید و فرهنگ بلغاری حفظ شده از Yasna Polyana و Pimenovo است.

زندگی در کیتن بسیار سرگرم کننده است با وجود غواصی در دریای سیاه ، کمپینگ در نزدیکی سواحل Primosko یا کلوپ های شبانه، هرگز شما از این سفر خسته نمی شوید.

با توجه به مقاله مجله جاده های سبز، در سواحل دریای سیاه بلغارستان بسیاری از ورزش های آبی در حال وقوع هستند مانند قایق رانی، غواصی، اسکی، و ماهیگیری. اگر شما می خواهید خشک  بمانید و سپس در آفتاب گرم حمام افتاب بگیرید در یک قایق سواری بروید، شما می توانید در طول ساحل به اسب سواری بپردازید، و یا بازی تنیس، فوتبال، بسکتبال، والیبال و هرچه که بخواهید در این زمین های بازی وجود دارد.

Kiten bulgaria
Kiten bulgaria

همچنین با غواصی در اقیانوس آرام شما می توانید بسیاری از گونه های زیبای دریایی را مشاهده کنید.

Strandja پارکی بی سر و صدا و راحت است که برای یک پیک نیک با عزیزانتان مکانی بسیار مناسب است. غذاهای اینجا بسیار خوشمزه اشتها آور و با نشاط هستند ,هر دو غذاهای سنتی محلی و دستور العمل های مورد علاقه بین المللی به سلیقه مشتری طبخ می شود.

در کیتن هتل های بسیار و زیبایی وجود دارد که بسیاری از آنها در نزدیکی شهر Primosko هست.

.برای کسانی که علاقه به کمپینگ دارند می توانند دراردوگاه های هر Atliman، ها Yug، KOOP، لس یا KORAL مستقر شوند.

برخی از هتل ها امکانات خاصی را ارائه می دهند از جمله: رقص سنتی فرهنگی برای سرگرم کردن مهمانانکه باعث بازدید و اقامت بیشتر در ان هتل می شود. همچنین کلوپ های شبانه برای لذت بردن از موسیقی و سرگرمی تا طلوع خورشید می باشد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.