به جاده‌های سبز خوش آمدید...

سواحل گلدن سندز بلغارستان

گلدن سندز بلغارستان

سواحل زیبای گلدن سندز دارای ویژگی های طبیعی شگفت انگیزی هست، از جمله هتل ها که در سطح جهانی و رستوران ها و آب و هوای مطلوب در میان دیگر مکان ها قرار دارد. و این یکی از ده ها دلیلی است که چرا گردشگران همیشه به شنهای طلایی می آیند. این سواحل سرزنده ترین مکان برای لذت بردن از تابستان و امواج دریا است. سفر به (Golden sands) ماسه های طلایی آسان است. این مکان که در دریای سیاه سواحل بلغارستان واقع شده است و یک بخش از پارک ملی این سواحل است و Zlatni pyasatsi نامیده می شود.

گلدن سندز
گلدن سندز

گلدن سندز نزدیک به یک قرن پیش، در سال ۱۹۱۵. در Hetman و CAREL، توسط دو باستان شناس بلغاری در ساحل تاسیس شد. چند دهه بعد توسعه گلدن سندز آغاز شد و بعد از آن رویای دوست داشتنی این سواحل به حقیقت پیوست. بسیاری از هتل ها شگفت انگیز هستند، چشمه های معدنی، رستوران ها، باشگاه ها، قمار خانه ها، بازی های ورزشی، پارک آبی بزرگ و مکان های مختلف زیبا برای لذت بردن از این سواحل وجود دارد. در یک جمله می توان گفت هر آنچه که برای تفریح و استراحت نیاز دارید در اینجا وجود دارد. یک افسانه معروف است که شکل گیری گلدن سندز را اینگونه بیان می کند , ادعا می کند که دزدان دریایی گنج طلایی را به داخل زمین در ساحل به خاک سپرده و پس از آن آنجا را ترک کرده اند، و مادر طبیعت به تدریج آن را به شن و ماسه های طلایی تبدیل کرده است.

سواحل گلدن سندز (ماسه های طلایی) حدود ١٠٠هتل دارد که در محدوده ای به طول ۵ کیلومتر است که خیابان کناره ساحلی اش مهمترین محل تفریحات و تجمعات توریست ها می باشد .

ماسه های طلایی
ماسه های طلایی

زمانی که گلدن سندز در دوره اوج خود بود انواع جشن ها و مسابقات همیشه پا برجا بود و یکی از محبوب ترین بازدید کنندگان عشق را در مسابقه (Zlatni Pyasatsi) آقای و خانم گلدن سندز اجرا کردند. دیگرمسابقات تنیس ماهواره ای، رالی لوازم خودرو و مسابقه ای برای انواع نژاد سگ ها اجرا می شود. یکی از لذت بخش ترین جشن ها جشنواره بین المللی رقص وارنا در تابستان است و جشنواره بین المللی فرهنگ عامه، جشنواره جاز و راک و جشنواره دریای سیاه Mummers و بسیاری دیگر… سواحل ساحلی دریای سیاه بهترین نقاط سرگرم کننده می باشد. پارک معروف آب یک مکان دوست داشتنی برای لذت بردن از بسیاری از بازی های آبی است.

شهربازی گلدن سندز
شهربازی گلدن سندز

همه فعالیت های سرگرم کننده برای لذت بردن از ویژگی های طبیعی پر زرق و برق هستند. در سمت بالای Golden sands تفریحگاه Frengenskoto ازسنگ آهک تشکیل شده است. این محل شنی نیز دارای جنگل uncongested و چند بوته گیاه است، بنابراین شما می توانید به این جنگل به راحتی سفر کنید.

مکان های تاریخی جالب , در این منطقه بسیار است. Alaja Rock صومعه ای است بر روی یک سنگ بزرگ که این ساختمان در قرن دوازدهم ساخته شده است. این صومعه یک موزه بزرگ است که هر قسمت از بقایای باستان شناسی در یک قسمت آن قرار گرفته و جمع آوری آثار مکشوفه نشان دهنده ی دوره های باستانی است.برج قدیمی ساعت و موزه تاریخ مکان هایی تاریخی برای بازدید است و بسیار تحسین برانگیز است.

ساحل گلدن سندز
ساحل گلدن سندز

سواحل Golden sands بسیار نسبت به بازدید کنندگان مهمان نواز هستند . خدمات مهمان نوازی یک امتیاز بالا در دولت جزایر کومور محسوب میشود و امکانات پیشرفته خود را با بهترین خدمات در اختیار گردشگران می گذارند. آنها در ارائه خدمات مختلف مانند یخچال، اجاره رانندگان خودرو ، و تغییر ارز و همچنین ارتباطات ماهواره ای و انواع درمان های آبگرم مانند درمان گل و لای و ضد استرس در نوع خود بی نظیر هستند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.