به جاده‌های سبز خوش آمدید...

جاذبه های گردشگری حیدر آباد هند

جاذبه های گردشگری حیدرآباد

حیدر آباد یکی از شهر های بزرگ هند و پایتخت ایالت تلنگانا است این شهر در سواحل رودخانه میوسی در جنوب هند واقع است . سواحل اSecunderabad حیدرآباد به عنوان پایتخت آن که در بلند مدت به عنوان یک شهر دوقلوی با سکندر آباد قلمداد شده است . هم اکنون این دو شهر به طور فاحش رشد کرده اند و به یک کلان شهر بزرگ تبدیل شده اند حیدر آباد به عنوان شهری که دارای رسوم و تاریخ قدیمی و غنی است .

در حال حاضر با شهر معروف بانگالور به عنوان پایتخت فناوری اطلاعات در هند رقابت می کند، که در حال حاضر کانون اصلی گوگل و مایکروسافت در هندوستان است.

اگر شما یک برنامه ظری برای عزیمت به حیدر آباد ترتیب دهید که در حال حاضر به شدت پر طرفدار شده است ، شانس هایی است که شما تاریخچه ۴۰۰ ساله حیدر آباد را از دست خواهید دارد . این شهر سابقاً به کلان شهر تبدیل شده است و از ساختمان های اداری ، مراکز خرید بزرگ یا استفاده از ساختمانهای شیشه ای برخوردار است .

جاذبه های گردشگری حیدرآباد
جاذبه های گردشگری حیدرآباد

به طور ایده آل ، کل شهر حیدر آباد در مرحله ساخت و تجدید ساخت قرار دارد . اما از هر لحاظ شهری زیبا و با شکوه است . این شهر از یک فرهنگ متمایز برخوردار است که عمدتاً تحت تاثیر فرهنگ اسلامی قرار دارد. با این حال این شهر به واسطه تعداد زیادی مردان و زنان جوانی که به این شهر سفر می کنند . از یک فرهنگ مدرن برخوردار شده است . حیدر آباد از یک نوع شرایط اقلیمی و آب و هوایی استوایی درست همانطوریکه شما از دیگر شهرهای هند انتظار دارید، برخوردار است . این شهر قدیمی نسبتاً دارای تعداد زیادی جاذبه های گردشگری تاریخی است و می توان انتظار داشته باشید که در طول بازدید خود در این شهر ، از یک تجربه به یاد ماندنی برخوردار شوید.

برای مثال ، چهار مقبره ،تسلیم شده در عبادتگاه کولی قطب شاه که به علت بیماری طاعون در گذشته است . و برج آن به عنوان حد مرزی این شهر شناخته شده است . این شهر قدیمی دارای اماکن تاریخی مثل کالج هنر عثمانی ، مولا علی درگاه ، بقعه های قطب شاه، کاخ فالاکنوما و قلع گلکوندا است. این شهر جدید در عین حال کانون جاذبه های گردشگری هند است که با موزه باستانی و موزه دولتی شAp   آغاز می شود که در آن یک انتخاب وسیع هنر های دستی نمایش داده می شود .

جاذبه های گردشگری حیدرآباد
جاذبه های گردشگری حیدرآباد

بیرلاماندرا ، دادگاه عالی آنده مراپرادش ، مدرسه دولتی حیدر آباد، اقامتگاه کوتی و دیگر موارد از جمله دیگر محل های توریستی برجسته این شهر هستند . معابد حیدر آباد به میزان مساجد این شهر برابری می کنند که شامل معابد بیرلامندیر ، بالاجی، سانگه های ، و دیگر معابد است . مساجد برجسته حیدر آباد، شامل مسجد مکا، مسجد تولی، و مسجد بادشای است . در بازدید خود از حیدر آباد، می توانید زمانی را به یک میراث فرهنگی پیاده روی اختصاص دهید که از سوی سازمان گردشگری با پلیس گردشگری سایه اندازی شده است.باغات راتش آر یک تجربه واحد در پارک سرگرمی با مناطق جذاب مثل خانه شکار ، قطال مینی و قایق سواری ، ارائه می دهد . پارک لامبینی یک محل بزرگ برای دیدن مناظر حیدر آیاد است که در آن شما می توانید قایق سواری ، اتومیل رانی و لحظات شاد و مفرهی داشته باشید .

گلف و تنیس از جمله و ورزش های پرطرفدار در این شهر است و شما می توانید . برای تریح به هر یک از آنها ملحق شوید . در در این شهر است و شما می توانید برای تفریح به هر یک از آنها ملحق شوید . در عین حال حیدر آباد به عنوان شهری معروف است که در آن شما می توانید جواهر الات و سنگ های قیمتی هندی و صنایع دستی مثل لپکاشی ، کالانحالی ، و بیدری را خریداری کنید . بازارهای این شهر زیاد است که این شهر زیبا کرده است . که از آن آن جمله می توان به بازهای لاد، گالزار ، بلگوم ، باز جنرال ، بازار موندا، خانا خادم اشاره داشت . حیدر آباد در مقایسه با شهرهای مثل بانگلور و مومبای از مکان و غذای بودجه ای ارائه می دهد که می تواند دارای خدمات و تسهیلات جا و مکان و غذای گران قیمت باشد .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.