به جاده‌های سبز خوش آمدید...

جاذبه های گردشگری بنگلور هندوستان

جاذبه های گردشگری بنگلور

بنگلور مرکز استان کارناتاکا شهری در هند با ۷۴۱ کیلومتر مربع وسعت و جمعیتی بیش از ۶ میلیون و دویست هزار نفر جمعیت سومین شهر بزرگ هند به شمار می رود . و مرکز ایالت کارناتاکا است و جالب است بدانیم که طبق مقالات مجله جاده های سبز، صورت گرفته در این خصوص این شهر را یکی از شهر ها با بهترین قابلیت سکونت هند رده بندی کرده است . که با شهرهای معروف و پر آوازه ای چون مامبای ، کلکته ، دهلی نو چنان رقابت می کند.

جاذبه های گردشگری بنگلور
جاذبه های گردشگری بنگلور

داشته و از آن ها پیشی گرفته است . و در عین حال پاکیزه ترین شهرهای هندوستان دوازدهم قرار دارد و در گذشته ست به عنوان (بهشت مالیاتی و و مقر چشمگیر و شهر باغ هند ) نامگذاری شده است . در حالی که شهر بنگلور به عنوان یک شهر توریستی معروف ، پر آوازه مطرح و شناخته شده نمی باشد . حقیقت امر این است که در آن چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد . بر این اساس اگر وقت کمی در اختیار داشته باشید یک گشت کلی در شهر، جاذبه های گردشگری بنگلور شما را مجذوب خود خواهد کرد.

 جاذبه های گردشگری بنگلور
جاذبه های گردشگری بنگلور

خوشبختانه روزهای شهری بنگلور مستلزم پرداخت ورودی برای جذب حداکثر گردشگری نمی باشد . بر این اساس درست مانند مناطق دیگر و نواحی هند افراد خارجی هزینه ای بیش از گردشگران داخلی پرداخت می کنند . یکی از علایم و نشانه های موجود در این شهر ساختمان ویوها ناسودا در شهر بنگلور است که محل قانون گذاری استان کارناتاکا به شمار می رود و دارای یک طراحی مدرن است و از یک معماری سیک در اویدا برخوردار است .

جاذبه های گردشگری بنگلور
جاذبه های گردشگری بنگلور

بنای ویکاسا نودها یک ساختمان بسیار مدرن است که از یک سبک کلاسیک برخوردار است و یک علامت مرزی در شهر در امتداد بنای تاریخی و یادبود سستا داری لیر seshadarilyke کاخ بنگلو و کاخ تیپور سلطان به شمار می رود .

همانطوریکه در یک شهر معمولی هند انتظار می رود. بنگلور موطنی برای بسیار از مقبره ها و بقعه های برجسته نظیر بقعه بول ، آرامگاه ماها بودهی ، بقعه ستوا، باناسوادی هانوامن، راگی گودا و ماکتی ناگا است . در عین حال چندین کلیسا در شهر بنگلور وجود دارد که از آن جمله می توان به کلیسای مقدر ترمنستی با سیلکیای مریم مقدس ، کلیسای شلترها و ….. اشاره کرد .

جاذبه های گردشگری بنگلور
جاذبه های گردشگری بنگلور

بر این اساس شما چه می توانید در بنگلور انجام دهید؟ زمانی که در این شهر چیزهای زیادی برای بازدید وجود دارد ، بر این اساس کارهای زیادی می توان به صورت فعالیت های ورزشی و خارج از خانه انجام داد . دوچرخه سواری یک فعالیت ورزشی پرطرفدار در شهر بنگلور به همراه فعالیتهای چون محدود از تخته سنگ بودریرسنگ ) و کایاک است و شما می توانید مسابقات کریکت را در این شهر مشاهده کنید . ارتفاعات ناندی یک مقصد بزرگ برای صعود از تپه به شمار می رود وقتی که شما اردوگاه فوردیچ برای کارهای اردویی،ورزش های آبی ، پین بال و دیگر فعالیت های تفریحی ملاقات می کنید .

جاذبه های گردشگری بنگلور
جاذبه های گردشگری بنگلور

کشف و استخراج غار و فعالیت جالب توجه و مهیج دیگری است که به طور خاص در آنتارگیج ،و ساواندروج ،به آن می پردازند . با بررسی این موضوع که این شهر به شدت از ورزشکاران آبی برخوردار است . و صخره نوردان و ورزشکاران هوایی نیز در این عرصه وجود دارد ، کلوپ های تفریحی زیادی مثل تعطیلات فوریج ،نیچر ادمایر ،تریلوفیلیاوانگل وجود دارد .

شما می توانید یک تور گردشی از اماکن دیدنی داشته باشید که در هند برای شما سازماندهی شده است ، وقتی که طبیعت زیبا و پارک های این منطقه را مورد بازدید قرار می دهید در عین حال می توانید تجربه ای خوشایند و غنی در دریاچه سانکی تانک و السور داشته باشید . در عین حال می توانید در پارک ملی بنرگاتا شاهد مسابقه کاروان شکار باشید .

جاذبه های گردشگری بنگلور
جاذبه های گردشگری بنگلور

باغ گیاهان لال باغ ، شاهد پرندگان آبی باشید . در شهر بنگلور بازارها و مراکز تجاری و نمایشگاهی نظیر کادل کای پاریش، همراه با کترت هایی است که در کاخ بنگلور برگزار می شود و تئاتر جاگریتی هنوز از هنرهای بصری پرطرفدار و مرکز عملکردی به شمار می رود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.