به جاده‌های سبز خوش آمدید...

رستوران های مراکش

رستوران های مراکش

شهر مراکش یکی از شهر های شلوغ کشور مغرب است که از نظر تنوع غذایی خصوصا غذا های بین المللی این شهر نسبت به شهر های دیگر برتری دارد. در ادامه به معرفی برخی از رستوران های موجود در این شهر می پردازیم که خود یکی از جاذبه های گردشگری مراکش محسوب می شوند.

رستوران های مراکش
رستوران های مراکش
  • رستوران لوتوس پریویلج

انواع غذا های مراکشی و آفریقایی با کیفیت بالا را می توانید در این رستوران شیک و لوکس که دکوراسیونی سنتی دارد ، امتحان نمایید. در آن جا موقع صرف غذا می توانید از موسیقی زنده نیز لذت ببرید. البته باید خاطر نشان کرد که این رستوران گران قیمت ترین رستوران شهر و البته از بهترین رستوران های مراکش است.

  • رستوران رد هاوس

این رستوران که در هتل رد هاوس مشغول خدمت رسانی به علاقه مندان است ، یکی از لوکس ترین و زیبا رین رستوران های شهر مراکش است. در منوی آن غذا های متنوع و عالی مدیترانه ای ، مراکشی ، ایتالیایی و اروپایی و … به مهمانان عرضه می شوند که در بین آن ها غذا های حلال هم می توانید سفارش دهید. قیمت غذا ها در آن جا نیز بالا است.

رستوران های مراکش
رستوران های مراکش
  • رستوران Gastro MN at Maison MK

این رستوران نیز در یک هتل به همین نام واقع شده است. اگرچه غذا ها قیمت بالایی دارند ، با انتخاب این رستوران می توانید از خوردن غذا های مراکشی و مدیترانه ای لذیذ در یک محیط زیبا و شیک لذت ببرید.

  • رستوران دار چریفا

در منوی این رستوران غذا های مراکشی ، مدیترانه ای و آفریقایی با کیفیتی را می توانید بیابید. دیوار های کاشی کاری و کنده کاری شده به همراه درب و پنجره های چوبی دکوراسیونی سنتی و البته متفاوت را در این رستوران ایجاد نموده اند که همن باعث تفاوت آن با سایر رستوران های شهر شده است.

  • رستوران باگالته

اگر علاوه بر کیفیت غذا قیمت آن نیز برایتان مهم است می توانید این رستوران را انتخاب نمایید. محیطی آرام و سرویس دهی مناسب از دیگر امتیازات آن است.

رستوران های مراکش
رستوران های مراکش
  • رستوران La Table du

این رستوران علاوه بر غذا های اروپایی ، مدیترانه ای و مراکشی به سرو غذا های لذیذ فرانسوی و غذا های مخصوص گیاه خواران می پردازد. علاوه بر کیفیت قیمت غذا ها مناسب و خوب است و صندلی های  آن نیز راحت و در یک باغ زیبا در کنار درختان چیده شده اند که همه این موارد موجب متفاوت بودن آن نسبت به سایرین شده است.

  • رستوران ساده Amal ، رستوران ساده و شیک و راحت با قیمت مناسب Pepe Nero و رستوران Roti Dor رستوران کوچکی که تنها غذا های مراکشی و فست فود ارائه می دهد ، از دیگر رستوران های موجود در این شهر می باشند.
  • کافه رستوران ماما آفریقا

در این جا شما می توانید علاوه بر وعده های اصلی ، میان وعد های خوشمزه و نوشیدنی های گوارا را بیابید. غذا های آن مراکشی و فست فود می باشند. وجود اینترنت رایگان یکی دیگر از ویژگی های خوب آن است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *