به جاده‌های سبز خوش آمدید...

رستوران های اسلامی در شهر کیپ تاون

رستوران های اسلامی در شهر کیپ تاون

رستوران بوکاپ کومبویس یکی از تاپ :صفت عالی مطعم های حلال کیپ تاون است و در تپه سیگنال و در محله مالایی های کیپ تاون قرار ملول است. محله مالایی ها ناحیه ای در شهر کیپ تاون است که از قدیم محل خوش زیستن مهاجران کشورهای مالزی، اندونزی و … بوده است. این محله با خانه های ظاهرنمایی که دارد یکی از جذب های تماشا شهر کیپ تاون به شمار می رود. غذاخوری بوکاپ در چنین فضای جالبی قرار محزون و توسط دو نفر از کسان منطقه به نام های یوسف و نازلی لارنی سازمان می شود. در ادامه در جاذبه های گردشگری آفریقا در مورد رستوران های اسلامی در شهر کیپ تاون بیشتر می گوییم.

رستوران های اسلامی در شهر کیپ تاون

در این بار می توانید گونه ها غذاهای سنتی مالزی و جنوب شرق آسیا را در یکی از خوش ترین منطقه های شهر آروین کنید و از چشم انداز بی نظیری که به شهر کیپ تاون دارد لذت ببرید. در این رستوران همه اطعمه طبق موازین اسلامی تهیه شده اند و می توانید با خیال راحت شکم گردی کنید.

ساعات کار:

  • سه شنبه تا شنبه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۴ بعدازظهر
  • چهارشنبه تا شنبه از ساعت ۶ موخر و پیشین تا ۱۰:۳۰ شب
  • یکشنبه ها از ساعت ۱۲ ظهر تا ۳:۳۰ بعدازظهر
  • آدرس: August Street, Bo-Kaap, Cape Town, South Africa

رستوران آدیس این کیپ

یکی از بهترین و مشهورترین رستوران های حلال کیپ تاون بار آدیس این کیپ تاون است که به نمایش غذاهای اتیوپی می پردازد. غذاهای اتیوپی اکثرا گیاهی هستند و با ادویه های خوش عطر و بویی که دارند طرفداران زاید دارند. براین اساس اگر گیاهخوار هستید هم این مهمانخانه انتخابی ایده آل برای شما خواهد بود. یکی از اسمی ترین غذاهای اتیوپی که در این کافه هم سرو می شود یک نان بزرگ به نام اینجراست که روی آن غذاهای مختلفی ریخته می شود و به همین صورت سرو می شود.

رستوران بسم الله

رستوران بسم الله یک مطعم مالایی است که به صورت خانوادگی سازمان می شود و در محله بوکاپ کیپ تاون قرار دارد. این مطعم به خاطر غذاهای نمکین و بی نمک هندی و مالایی اش شهرت دارد و یکی از مهمانخانه های حلال کیپ تاون به حساب می آید. غذاهایی مثل کاری، بابوتی، روگان جوش هندی، بریانی بره و … در این کاباره سرو و با باارزش واقع بینانه و نسبتا کم قیمت به مشتریان عرضه می شوند. همان طور که از اسم کاباره هم مشخص است کلیه غذاهای این کاباره حلال و طبق موازین شرعی اسلامی تهیه می شوند و مسافران بدکیش می توانند با خیال راحت شکم گردی کنند و از طعم لذیذ اطعمه لذت ببرند.

رستوران های اسلامی در شهر کیپ تاون

رستوران پرل اسپون

پرل اسپون نام یک رستوران و کافی شاپ است که دو شعبه در شهر کیپ تاون دارد. دکوراسیون این مهمانخانه ها بسیار مدرن و شیک است و کارکنان نیز افزون ندار و باتوجه هستند. در این رستوران-کافه انواع صبحانه، ساندویچ، سالاد و غذاهای دریازی و بری و فست فود نمودن می شود. غذاهای این مطعم به آرایش آراستگی هرچه تمام تر تزئین می شوند و کلیه اطعمه کاملا حلال هستند. در این کاباره هیچ گونه جلاب الکلی سرو نمی شود، بنابراین می توانید با خیال راحت از طیف یکسان آشامیدنی های کافه توصیه بدهید.

رستوران آناتولی

رستوران آناتولی در واقع یک رستوران ترکی است که اقمشه غذاهای سنتی ترکیه را در فضایی سنتی و دلجو نمودن می کند. آناتولی هم یکی از کاباره های حلال کیپ تاون به حساب می آید و جمع ماکل طبق موازین شرعی اسلامی تهیه می شوند. اقمشه کباب های لذیذ و بی مزه دلچسب ترکی و غذاهای گیاهی در این کافه سرو می شوند. یکی از معشوق ترین غذاهای این کاباره ران بره است که به آرامی و چندین ساعت در آب ) و ادویه های نوع به نوع و همگون پخته شده و عدو با بادمجان کبابی سرو می شود. برای دسر هم می توانید از بین طیف گوناگون شهد های ترکی مثل باقلوا، راحت الحلقوم یا لوکوم ترکی و …انتخاب کنید و با یک استکان چای یا قهوه ترک نوش جان کنید.

رستوران های اسلامی در شهر کیپ تاون

ایسترن فود رسته

در بقیه شناساندن بار های حلال کیپ تاون باید به ایسترن فود تیمچه تمثیل کنیم که در واقع از چند غذا فروشی تشکیل شده است. در ایسترن فود سوق و میدان معامله می توانید طیف متنوعی از غذاهای سرد شیرین و هندی، چینی، ترکی و غذاهای خیابانی آفریقای جنوبی را با قیمتی نسبتا کم قیمت تهیه کنید. در این منطقه بیش از ۱۰ غرفه اغذیه فروشی وجود دارند که همگی غذاهای حلال را به مشتریان عرضه می کنند. غرفه ها کوچکند و فضایی برای نشستن ندارند اما بیرون این غرفه ها میز و صندلی هایی وجود دارد که می توانید غذایتان را آنجا بخورید. این غرفه ها علاوه بر غذاهای خوش طعم گوشتی، گونه ها غذاهای گیاهی را هم سرو می کنند. اگر به پی غذایی خوشمزه، کم ارزش و حلال می گردید بدون شک این ناحیه بلوز بی آستین آزادگی برای شما خواهد بود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.