به جاده‌های سبز خوش آمدید...

۴ مکان دیدنی در تور بالی

bali اسکی روی آب در بالی

یکی از بهترین تفریحات ممکن در این دنیا، استراحت در کنار طبیعت و یک نوع مدیتیشن برای رها شدن و آزادی از دست سختی ها و ناملایمت های زندگی می باشد که یکی از بهترین زمان های ممکن برای تحقق این هدف که در شرف روی دادن می باشد نوروز ۹۵ است که در آن می توانیم با انتخاب یک تور مناسب به یکی از بهترین طبیعت های دنیا که در این مقاله به معرفی ش خواهیم پرداخت بپردازیم.

همه ی ما به دنبال پیدا کردن یک مقصد مناسب، به صرفه و راحت می باشیم که بتوانیم در آن، خاطراتی را چندین سال از سفر نوروزی مان به یاد داشته باشیم.
این خاطرات می توانند در صورتی به ما بهترین حس را بدهند که از یک طرف منحصر به فرد باشند و از یک طرف مورد استقبال عموم مردم و توریست ها باشد که مقصدی که امروز در مورد آن صحبت خواهیم کرد بالی اندونزی می باشد که بهترین گزینه برای تور نوروز ۹۵ از دیدگاه توریست های طبیعت دوست می باشد.

bali بالی بهشت خدایان
بالی بهشت خدایان

در مورد بالی و طبیعت بی نظیر آن قطعا تعاریف زیادی را از مردمی که به بالی سفر کرده اند شنیده اید و یا حداقل در سایت های گردشگری اینترنتی، شبکه های اجتماعی و جاهای مختلف عکس ها و فیلم های آن را دیده اید.

bali مزارع پلکانی بالی
مزارع پلکانی بالی

این جزیره شگفت انگیز که از جاذبه ها و امکانات گردشگری مناسبی برخوردار هست یکی از محبوب ترین مقاصد برای توریست های طبیعت دوست دنیا می باشد، اما اگر به دلایل بیشتری برای انتخاب تور بالی برای مسافرت نوروزی امسال تان نیاز دارید می توانید در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا با جاذبه های بیشتری از این جزیره شما را آشنا کنیم.

تفریحات آبی در بالی

اگر هنوز دلایل کافی برای سفر به جزیره ی معروف به بهشت خدایان یا همان بالی را ندارید پس بهتر است که بدانید این جزیره یکی از بهترین و مناسب ترین نقاط گردشگری آسیا برای انواع تفریحات آبی مانند شنا، قایق رانی در آب های زلال، تجربه هیجان و شگفت زدگی در پارک های آبی بزرگ، غواصی در آب های آزاد، جت اسکی و… می باشد.

bali اسکی روی آب در بالی
اسکی روی آب در بالی

موزه بالی

موزه بالی شامل انواع حکاکی های خارق العاده با سبک سنتی اندونزی، ماسک ها، عروسک ها و انواع ظرف و ظروف های قدیمی و دیدنی که با انتخاب تور اندونزی و رفتن به این موزه در بالی می توانید به بازدید از آن ها بپردازید.

bali موزه بالی
موزه بالی

جنگل میمون مقدس

یکی از اصلی ترین جاذبه های بالی که گردشگران زیادی را به خود جلب کرده، جنگل میمون مقدس میباشد.

bali جنگل میمون مقدس بالی
جنگل میمون مقدس بالی

این جنگل از گونه هایی نادر از میمون های مختلف تشکیل شده است و هم چنین در این جنگل سه معبد وجود دارد که در آن بومی های آن منطقه به عبادت روزانه میپردازند.

bali معابد جنگل میمون ها

معابد جنگل میمون ها

در پایان به این نکته اشاره میکنیم که اگر دوست دار طبیعت هستید و بودن در آن به شما آرامش میدهد پس بازدید از این جزیره از طریق تورهای بالی را هرگز فراموش نکنید و سعی کنید با تمرکز کردن بر آرامشی که میتوانید از دل طبیعت این جزیره به دست آورید، خستگی خود را درکنید و بازگشتی پر انرژی به کشور داشته باشید!

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.